JIZ NIKDY FASISMUS , KOMUNISMUS A HAVLOVISMUS

Autor: Svobodný občan <svobodny@free.cz>, TĂ©ma: Z pera dopisovatelů, Zdroj: PUP ČTK BIS E-MAIL, Vydáno dne: 14. 05. 2005

Protože FREE.CZ je skutečně FREE mám možnost uvěřnit e-mail pana Dolejše. Názory pana Dolejše přes nevyrovnanost a zmatečnost jsou prostě relevantním názorem totálně zhrzeného a otráveného občana politikou, jakou nám od roku 1989 předvádí tak zvaná demokratická reprezentace ČR. V mnohém má pravdu, v mnohém nevidí vše, ale v konečném důsledku je rozhodující ne kdo a jak, ale skutečný stavy právnosti a občanské svobody v ČR a ty jsou fatálně tristní ... V jediném se pan Dolejš plete: stav nezavinili jen jím jmenovaní politici a manipulátoři, ale především občané ČR, kteří veškeré to zlo 16 let jim trpí. Každý je strůjcem svého štěstí ...

A co Vladimir Hucin ,,,,, ---

A co říkáte 10 mld korun z kapes poplatníků za Vladimíra Železného a jeho TV Nova ??

Stydim se za narod hlupaku ktery se necha krmit zvratky a vykaly Vaclava Havla kteri si nechaji bestrestne rozkradat nejen rodnou vlast nechaji si rozkradat a okupovat privatni majetky atd atd atd do zbrane zlikvidujem havluv nacizmus, havlovi nacisti okupuji /rozkradli 60.000 ceskym obcanum privatni majetky.

 1. Bez vykradení, vytunelování nebo jinak zašantročení státního, tedy našeho majetku by se naše země vůbec nemusela potýkat s takovými problémy jaké dnes máme.

 1. na krádežích a tunelování se podíleli samotní Chartisté a jejich známí nebýt Havla co by kámoše tak by byli v base. I to svědčí o tom, že nejsme jako oni. ( ?)

 2. Hovořilo se, že nejsme jako oni, po 68 roce přišlo o FUNKCE do 500.000 lidí, po 89 roce přišlo o práci 1.500.000 lidí, dalších 500.000 lidí je na dlažbě jelikož nemá práci a v chudobě na nich závislých žije dalších 2.000.000 lidí. Bída lidí neustále narůstá a zbytečně.Ty ukradené, vytunelované a jinak zašantročené peníze by plně postačili na vytvoření nových pracovních míst. Před pracovními úřady stojí denně stovky lidí ve frontách na práci-města se stydí, tak tyto úřady již dávají do zapadlých uliček nebo na periferii. Díky nezaměstnanosti, sociální, ekonomické a duševní bídě spáchalo sebevraždu za 15 let přes 25.000 lidí (rovněž údaj z tisku), desítky lidí se upálili pro tento a politický důvod, narůstá kriminalita mládeže, přes 80.000 mladých lidí je narkomany, nebo se z drogami seznamuje (US nic proti drogám nemá, přímo je propaguje !), 250.000 lidí ročně je zavřeno, nebo soudně a policii stíháno pro různé delikty. Vraždí a olupují se staří lidé a důchodci ve svých domovech na ulicích , dopravních prostředcích a jejich bytech, narůstá agresivita nejen mládeže, ale i ostatního obyvatelstva. Krádeže, loupeže a vraždy jsou na denním pořádku.
  Narůstá rasizmus a nevraživost mezi etniky, ..,
  Celkově se snížila úroveň zájmu o stát, o své okolí , příbuzné a známé. Dochází k neléčení nemocí pro drahou a ještě
  více zdražovanou zdravotní péči-po zavedení Škromachových opatření to bude hrůza !

 3. Zahraniční politika nás ročně stojí více než 4 miliardy korun. Trend zavedli Havlové, Svobodové, Žantovští, Vondrové a další, kteří toto ministerstvo okupují jako své vlastnictví a pomalu se dědí funkce známý na známého, politik na politika, kamarád na kamaráda,.., Práce tohoto ministerstva je nulová. Výsledkem je zmíněných vyhozených do 4 miliard ročně které se dávají na pochybné akce našich vojáků v zahraničí a to z důvodu, aby se tito potentáti zalíbili USA a jeho politice, jsou posíláni naši občané na smrt a k vraždění cizích národů ve jménu USA opět pro vlezdoprdelizmus lidí z tohoto ministerstva. Podílíme se na porušování mezinárodních smluv a dohod včetně charty OSN a to pomocí zločincům USA při zabírání ropných polí v Iráku a na středním východě.Pro posvěcení vraždění Američanů v Iráku jsme nápomocni v tom, že se změní i smlouvy o činnosti NATO a působení jeho vojáků v zahraničí a jen proto, aby USA mohli spokojeně za naší pomoci vraždit. Dnes v USA probíhá šetření o zločinném chování prezidenta USA při vraždění v Iráku. Jsem zvědav, kdy toto šetření začne u naších servilních politiků a pracovníků MZV !!!
  Polní nemocnice, chemici a policajti nejsou humanitární jednotky, to jen pro tupce v tomto národě to bylo takto představováno. Jsou to jednotky, které chrání vraždící útočící jednotky okupanta a to jak po stránce lékařské, ochraně proti zbraním HN a po ukončení bojů nastupuje policie, která udržuje nastolený okupační stav !! Takže žádná humanita !! !Díky takovým poslancům jako Tvrdík a jeho známá ampule, krvavý Nečas (a jeho ODS), ten až slintá, aby náš voják mohl jít někde vraždit ve jménu USA, nehovořím a mlžení vlády a ostatních poslanců. Oni si opravdu myslí, že tento národ je banda blbců použitelných pouze v období voleb. Myslím si, že se velice mýlí, ale velice mýlí.

 4. O armádě hovořit nebudu, to co za léta lidovci odvedli (pan Kalousek o tom má jistě přehled) je totální debakl české armády. Ani se nedivím, když 3 biliony ukradeny, vytunelovány,..,tak se někde musí brát, ne? Když je třeba někde vzít půdu, objekty,.., tak kde? Když tomu velím tak je to jednoduché. Kdo řídil ekonomiku a zabezpečení MO, kdo byl náměstek ?, Armáda je v současné době schopna a to díky Havlům, Žantovským, Svobodům, Vondrům a dalším z Havlovi kliky pouze plnit roli stejnou jako Gurkové pro Brity. Bohudík není to vina vojáků, to si musíme uvědomit !!!, ale nekompetentních politiků, kteří více myslí na sebe než na zemi a občany této země. Příkladem je i postoj pana Žantovského, když se rozhodovalo o prodeji tanků (bylo to i v televizi, buď do šrotu nebo prodat) a získat 100.000.000 dolarů včetně deseti let dodávek munice, náhradních dílů a instruktorů byl on a zřejmě celé MZV proti. No a co myslíte? Celou zakázku převzali Maďaři (že by za kompenzaci přítomnosti USA na maďarském území?), my jsme utřeli nos a zešrotování nás stálo pomalu 100.000.000 korun. Nebudu hovořit o našem cestovateli Havlovi, ten byl víc v USA a v zahraničí než všichni prezidenti velmocí jako USA, RF, Číny, SRN, Francie dohromady za posledních 50 let !!! Za čí peníze? jaký výsledek? ( 0) Masaryk byl tvůrce státu i vrah svého národa (Duchcovský viadukt), Havel byl cestovatel a vlezdoprdelista USA, bohužel za naše peníze.

Dekujeme ti Havle ze jsi vyhlasil restituci pouze pro sebe a mejetky nasich otcu,matek,deti jsi daroval komunistickym vrahum za presidentskou funkci Havlovi nacisti rozkradli / dodnes beztrestne okupuji majetky druhych.

V roce 1985 zabavyli komunisti mym rodicum stavebni parcelu c. Kat. 907 a parcelu c. Kat. 906 s rodinym domem v Dubci u Prahy a tyto nemovitosti dodnes okupuji Havlovi nacisti pod hlavickou Myslivecke zdruzeni.

Tato česká vláda, spolu s předchozími vládami od listopadu 1989, pokračuje v zločinnosti komunistického režimu a chrání ty, kteří komunistický režim aktivně prosazovali. (zák. 198/93) Nejodpornější přitom je to, že drobný soukromý majetek, jako rodinné domy, chaty, zahrady, bezprávně získaný členy komunistické strany často jako výsledek justičních zločinů, tato vláda lstivě označuje jako majetek získaný v dobré víře. Jestliže ještě eaxistuje zákonitost, že se zlo nějakým způsobem dočká zasloužené odplaty, musí se tento postoj české zemi vymstít.

A to tady nepisu o censure,,,, ani Hitler nemel tak vychovany opice ve svem cirkusu jako ma Havlovo nacisticke bratrstvo vychovane pracovniky tisku a rozhlasu a televize,,,,,

JIZ NIKDY FASISMUS , KOMUNISMUS A HAVLOVISMUS

Krasny den ve zvratkach a vykalech Vaclava Havla Vam preje

Jiri Dolejs