phpRS
Dnešní datum: 22. 09. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  Září  >>
PoÚtStČtPáSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Politické páky

* Lidovci najednou „požadují“, aby proces Hučínem mohla sledovat veřejnost.

Vydáno dne 23. 10. 2004 (3192 přečtení)

Ale copak pánové Svobodo, Kasale a Kvapile? Ale copak tak najednou? Kde jste byli poslední 4 roky pánové? Že ony se blíží volby, žejo? Táhněte do háje ...

Lidovci požadují, aby proces Hučínem mohla sledovat veřejnost.

Vše kolem kauzy Vladimíra Hučína se začíná zviditelňovat a odkrývat. Veřejnost se začíná chovat méně jako slepé ovce a začíná se o věc zajímat a tak naši slavní politici se začali také probouzet, aby náhodou něco neprošvihli. Najednou tu a tam kde jaký dosud mlčící politik vystrkuje růžky a činí prohlášení. Několik aktivistů je neustále měsíce a roky bombardovalo a bombarduje e-mailovými zprávami o celé kauze Vladimíra Hučína a stále všichni politici dělali dosud mrtvé brouky, neodpovídali a pokud odpovídali, tak jejich sekretářky odepisovaly vzteklé odpovědi o spamování a vyhrožovaly! Najednou, když věc Vladimíra Hučína začíná býti věcí věřejnou se ti mlčící probouzejí. Ano, kdyby ne, tak by nesporně něco prošvihli a mohli by se ztrapnit! Tak například najednou 22.10.2004 podle ČTK: Vedení KDU-ČSL požaduje, aby soudní proces s bývalým příslušníkem civilní kontrarozvědky Vladimírem Hučínem mohla sledovat veřejnost. Místopředseda lidovců a ministr zahraničí Cyril Svoboda dnes v Olomouci novinářům řekl, že podle něj není důvod, aby byl případ utajován. „Hučínův proces se vleče už dlouho a může ohrozit autoritu české justice. Čím více bude utajovaný, tím větší skepse bude skepse veřejnosti k rozhodování soudů,“ řekl Svoboda. Podobný názor zastává i místopředseda KDU-ČSL Jan Kasal. Podle něj je v procesu minimum utajovaných skutečností. "Nestojí za ty akce a nechuť lidí, kteří chtějí být účastníky jednání," uvedl. Lidovecký poslanec Tomáš Kvapil novinářům řekl, že již před dvěma lety apeloval na přerovský soud, který se zabývá Hučínovým procesem, aby jednání otevřel veřejnosti.

To je vše, co můžeme dělat, Do rozhodování nelze zasahovat,“ prohlásil sice Svoboda, ale z oficiálních médiálních výstupů veřejnost ví velmi dobře, že mnoho politiků ve zcela jiných kauzách a v mnoha případech, že vstupují do rozhodování, činí veřejná prohlášení, dokonce v nesčetných případech radí a komentuje procesy!

Ale copak pánové Svobodo, Kasale a Kvapile? Ale copak tak najednou? Kde jste byli poslední 4 roky pánové? Že ony se blíží volby, žejo? Táhněte do háje ...

Hučínovým případem se „prý“ zabývaly v úterý sněmovní orgány. Náměstek ředitele Bezpečnostní informační služby Jaroslav Jíra údajně vysvětlil členům sněmovní komise pro kontrolu BIS, proč musí být soudní proces s Hučínem neveřejný, ale konkrétní a hlavně relevantní a zákonu o utajovaných skutečnostech odpovídající důvody konkrétně neuvedl. Veřejnosti nejsou ovšem stále zákonné důvody známy, jen jakési lživé okecávání, zamlžování a zametání pod koberec!

Utajovat ze zákona lze jen takové skutečnosti, které by mohly ohrozit bezpečnost státu z hledisek ohrožení státu okolním nepřítelem za hranicemi státu, případně ohrožení teroristy z Arabských a podobných států ! Nic jiného v demokratickém systému náš stát ve smyslu zákona o utajovaných skutečnostech ohrozit nemůže a jiný výklad jsou jen odporné, sprosté a účelové konstrukce odporující demokratickým principům!

Vladimír Hučín a jeho kauza neohrožuje a ani nemůže ohrožovat bezpečnost státu ČR, ale ohrožuje bezpečnost mnoha exponentů bývalého komunistického totalitního režimu aktivních ve významných státních složkách před rokem 1989 a stále aktivních i v současných významných státních složkách dnes!

Vladimír Hučín a jeho kauza neohrožuje a ani nemůže ohrožovat bezpečnost státu ČR, ale ohrožuje bezpečnost mnoha současných komunistických exponentů a všech na ně vazalsky napojených dalších politických exponentů i ne-komunistických a dále i mnoho aktivních článků ve významných státních složkách i po roce 1989, prorostlých estébáckou chobotnicí. Vše co se Vladimírovi Hučínovi podařilo rozkrýt v provázanosti bývalé estébácko-koministické hydře se současnými politickými složkami kdyby vyšlo na světlo Boží, by znamenalo děšivou katastrofu a to je jediný důvod současné garnitury proč jeho soudní proces utajovat!

ČTK a mnoho dalších médií, jako noviny, televize a rozhlas neustále účelově a lživě uvádějí, že Veřejný proces požadují i Hučínovi stoupenci“. Že „Předminulý týden se dostali do ostrého střetu s policií, když neuposlechli výzvy justiční stráže, aby vyklidili chodbu soudu“. Že „Policisté aktivisty po jednom vyvlekli ven. Po incidentu museli lékaři odvézt do nemocnice dva lidi. Hučínovi stoupenci podali na policisty a členy justiční stráže trestní oznámení“.

Ale toto vše jsou jen lži a neuvěřitelné lži řízené a nařízené někým zhora! Nic na tom není pravdy! Komando státní Policie a Justiční stráže bylo u soudu v Přerově připraveno předem! Na dvoře soudu se tyto přepadové složky vyskytovaly ještě před zahájeným soudním jednáním s Vladimírem Hučínem a to věděli již předem, že bude incident, že stoupenci Hučína neuposlechnou nějaké výzvy? A jaké výzvy? Komedie soudruzi estébáci a soudruzi komunisti, komedie a hodně špatná komedie a hodně špatná režije! Hanba, třikrát hanba! Takovým praktikám již musí být konec a musí být uklizeny na smetiště dějin! Toto ohrožuje bezpečnost našeho státu, způsobuje rozklad morální i ekonomický a to zcela nesporně!


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP, E-MAIL, ČTK

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,