phpRS
Dnešní datum: 18. 10. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  Říjen  >>
PoÚtStČtPáSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    


Přihlášení

UĹživatelskĂŠ jmĂŠno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Z pera dopisovatelů

* Pomoc Vladimírovi Hučínovi od politické strany Pravý Blok - strany za ODVOLATELNOST politiků, REFERENDA a PŘÍMOU demokracii - HANBA !!!

Vydáno dne 06. 11. 2004 (2935 přečtení)

Ano přátelé, i takto může vypadat pomoc Vladimírovi Hučínovi od politické strany Pravý Blok - strany za ODVOLATELNOST politiků, REFERENDA a PŘÍMOU demokracii v podání soudružky Míly Jebavé, jinak státního zaměstnance na Ministerstvu vnitra. Reakce žlučovitá, nenávistná a prolhaná od manažérky politické pidistraničky, která vylákala na důvěřivých krajanech 30.000 $ na volby. Pravobočka, levobočka, BIS, SIS, STB, KGB, podložka?

----- Original Message -----

From: Míla Jebavá [mailto:Mila.Jebava@PravyBlok.cz]

To: Vanek [mailto:gvanek@iprimus.com.au]

Cc: horakova@ochrance.cz, kancelar@ochrance.cz, redakce@mojenoviny.cz, podatelna@ochrance.cz

Sent: Saturday, November 06, 2004 9:29 AM

Subject: RE: Volani o pomoc

Pokud mi je dobře známo,

prý je velmi dobře situovaný pan Baychek z Austrálie - jistě ho, pane Vaňku, dobře znáte - podobně jako Vy také často rozesílá maily jaksi na podporu demokracie na všechny strany. Petru Cibulkovi, vydavateli jediných opozičních novin v této zemi - Necenzurovaných novin - ani politické straně Pravý Blok - jediné opoziční straně v této zemi - sice nikdy nepřispěl, ale Vám a panu Hučínovi třeba přispěje.

M. Jebavá

manažerka politické strany Pravý Blok - strany za ODVOLATELNOST politiků, REFERENDA a PŘÍMOU demokracii WWW.CIBULKA.NET

--Original Message-----

From: Vanek [mailto:gvanek@iprimus.com.au]

Sent: Friday, November 05, 2004 12:01 PM

To: Zpravodajstvi Nova; ZDF; www.kajinekjiri.com; Vlada CR; Vaclav Havel; UZSI; Ustredi KPV; Ustredi Canada; US-DEU; UDV; Udalosti; Tyden; TV MARKÍZA; Transparency; THE PRAGUE POST; Tel.noviny; TASR; SZCPV SR; SOCANI; Senatorska.kancelar; Reflex; redakce@virtually.cz; redakce@respekt.cz; redakce@pravo.cz; redakce@novinky.cz; redakce@mojenoviny.cz; redakce@euro.cz; radiozurnal; Politikon; podatelna@ochrance.cz; Otevrene forum; OSUD.cz; Opozycja Pozaparlamentarna; Novy domov; Narodni sjednoceni; Mluvci policie CR; MFdnes; Lidska prava; Koruna Ceska; infoservis clovek v tisni; informace@svedomi.cz; info@czech-tv.cz; Hlasatel; Fragmenty; dr-cr; DIE WELT 2; D-fens; Dekujeme, odejdete; czech-slovak; CTK; Cesta zmeny; Ceske Forum; Blesk; BL; BIS; Balbinka; ASSOCIATED PRESS; ARD; Amnesty International; AMERICKÉ LISTY

Cc: mbox@nsoud.cz; just.skola@jskm.cz; kszhk@ksz.hrk.justice.cz; podatelna@ksz.ova.justice.cz; podatelna@ksz.olc.justice.cz; posta@ksz-pm.cz; podatelna@ksz.pha.justice.cz; posta@ksz.cbu.justice.cz; posta@ksz.tab.justice.cz; posta@ksz.unl.justice.cz; ksoud@ksoud.brn.justice.cz; podatelna@ksoud.hrk.justice.cz; ksostrava@ova.justice.cz; podatelna@ksoud.plz.justice.cz; ksoud.pha@ksoud.pha.justice.cz; posta@ksoud.cbu.justice.cz; ksoudta@iol.cz; posta@ksoud.unl.justice.cz; posta@msp.justice.cz; msz.brn@quick.cz; msz.pha@msz.pha.justice.cz; nsz@nsz.brn.justice.cz; osfrydek@applet.cz; osolomouc@ova.pvtnet.cz; osprerov@ova.pvtnet.cz; podatelna@osz.frm.justice.cz; osz.ho@quick.cz; podatelna@osz.olc.justice.cz; podatelna@vsoud.olc.justice.cz; vspha@pha.pvtnet.cz; podatelna@vsz.olc.justice.cz; vsz.pha@vsz.pha.justice.cz; Voracek; ichaloupkova@msp.justice.cz; oi@msp.justice.cz; OL@msp.justice.cz; osm@msp.justice.cz; ogi@msp.justice.cz; kancelar@ochrance.cz; horakova@ochrance.cz; tsimeckova@osoud.pre.justice.cz; phradilova@osoud.pre.justice.cz; jkuchrykova@osoud.pre.justice.cz; pavel.rychetsky@concourt.cz; wagnerov@concourt.cz; nedbalek@concourt.cz

Subject: Volani o pomoc

Importance: High

5. listopadu 2004, kolem poledne.

Pred nekolika minutami Vladimir Hucin dostal od Okr. soudu v Prerove "Platebni vyzvu" s tim, ze ma do 15 dnu zaplatit poradkovou pokutu 5 000,- Kc. Ve sdeleni je dale uvedeno, ze kdyz nezaplati tuto castku tak bude tato castka vymahana. Jedna se o pokutu, kterou stanovil soudce Mgr. Michal Jelinek za to, ze se Vladimir Hucin kriticky vyjadril na jeho rozhodnuti vyklidit soudni sin za pomoci justicnich zrizencu a zasahove jednotky policie, ktera nasilnym zpusobem dne 28.cervence 2004 vyvlekla ze soudni sine Hucinovou matku Annu Hucinovou a doslova vynesla jeho duvernici Zdenu Masinovou.

Jiste pochopite Vazeni pratele, ze i Vladimir Hucin je jenom clovek a ze kdyz vidi ceho jsou schopni ti byvali komunisticti poskoci tak proste musi reagovat a to predevsim v pripade kdy je ohroleno zdravi jeho matky a Zdeny Masinove. Soudce Michal Jelinek velmi dobre vi, ze Vladimir Hucin je nezamestnany.

Vazeni pratele, prispejme Vladimiru Hucinovi na zaplaceni teto pokuty. Idealni by bylo aby 5000 lidi poslalo Vladimiru Hucinovi 1 Kc. primo na jeho adresu: Vladimír Hučín, Lančíkových 10, 750 02 Přerov (CZ). Číslo účtu je 867 132 040 217 / 0100 - Komerční banka Přerov - je třeba uvést jméno?*) matky (Anna Hučínová) ...

Jde o princip, tedy o jakousi solidaritu proti absurdnimu rozhodnuti kryptokomunisticke justice v danem pripade prezentovane bezcharakternim soudcem Jelinkem. Vedoucim exekutivniho odboru v Prerove - tedy instituce, ktera by v pripade nezaplaceni pozadovanou financni castku vymahala je byvaly velitel VKR (3. sprava StB) pplk. JUDr. Jiri Gerold.

Za Spolecnost slusnych krajanu

Jiri Vanek

*) Poznámka redakce: zde pravděpodobně jde o omyl. Převodní příkazy nemají položku pro jméno, takže by mělo stačit číslo účtu, částka, případně variabilní symbol, třeba směrové číslo Přerova 75002, nebo odesílatele.


[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 23 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP, E-MAIL, ČTK

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
Š 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,