phpRS
Dnešní datum: 22. 09. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  Září  >>
PoÚtStČtPáSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Aktuální hlavní informace

* Přijďte podpořit kpk. Vladimíra Hučína a bránit spravedlnost i pro sebe!

Vydáno dne 03. 01. 2005 (4044 přečtení)

Prosime verejnost aby v hojnem poctu prisla podporit kpk. Vladimira Hucina 20. ledna 2005 v 9 hodin do soudni budovy Vrchniho soudu v Olomouci a svoji ucasti tak rekla co si o bolsevicko-fasisticke justici Ceske republiky mysli.

From: Vanek

To: Otevrene forum ; Altermedia ; AMERICKÉ LISTY ; Americky Klub Plzen ; Amnesty International ; ARD ; ASSOCIATED PRESS ; BL ; Blesk ; CTK ; Ctv ; czech-slovak ; DIE WELT 2 ; Fragmenty ; Hlasatel ; MFdnes ; Min.sprav. ; Narodni sjednoceni ; NEVIDITELNY PES ; Novy domov ; Politikon ; redakce@euro.cz ; redakce@mojenoviny.cz ; redakce@novinky.cz ; redakce@pravo.cz ; redakce@respekt.cz ; redakce@virtually.cz ; Reflex ; SBS radio Sydney ; Senatorska.kancelar ; svedomi ; TASR ; Transparency ; UDV ; Vlada CR ; ZDF

Cc: BIS ; Ceske Forum ; Cesta zmeny ; dr-cr ; Klub Cssd ; Koruna Ceska ; Lidska prava ; Otevrene forum ; Palachovy děti ; SOCANI ; Ustredi KPV ; UZSI ; jiri.weigl@hrad.cz ; petr.muzak@hrad.cz ; ladislav.jakl@hrad.cz ; petr.hajek@hrad.cz ; ladislav.mravec@hrad.cz ; jana.vomlelova@hrad.cz ; Martina.Sudomova@hrad.cz ; mbox@nsoud.cz ; just.skola@jskm.cz ; kszhk@ksz.hrk.justice.cz ; podatelna@ksz.ova.justice.cz ; podatelna@ksz.olc.justice.cz ; posta@ksz-pm.cz ; podatelna@ksz.pha.justice.cz ; posta@ksz.cbu.justice.cz ; posta@ksz.tab.justice.cz ; posta@ksz.unl.justice.cz ; ksoud@ksoud.brn.justice.cz ; podatelna@ksoud.hrk.justice.cz ; ksostrava@ova.justice.cz ; podatelna@ksoud.plz.justice.cz ; ksoud.pha@ksoud.pha.justice.cz ; posta@ksoud.cbu.justice.cz ; ksoudta@iol.cz ; posta@ksoud.unl.justice.cz ; posta@msp.justice.cz ; msz.brn@quick.cz ; msz.pha@msz.pha.justice.cz ; nsz@nsz.brn.justice.cz ; osfrydek@applet.cz ; osolomouc@ova.pvtnet.cz ; osprerov@ova.pvtnet.cz ; podatelna@osz.frm.justice.cz ; osz.ho@quick.cz ; podatelna@osz.olc.justice.cz ; podatelna@vsoud.olc.justice.cz ; vspha@pha.pvtnet.cz ; podatelna@vsz.olc.justice.cz ; vsz.pha@vsz.pha.justice.cz ; Voracek ; ichaloupkova@msp.justice.cz ; oi@msp.justice.cz ; OL@msp.justice.cz ; osm@msp.justice.cz ; ogi@msp.justice.cz ; kancelar@ochrance.cz ; horakova@ochrance.cz ; tsimeckova@osoud.pre.justice.cz ; phradilova@osoud.pre.justice.cz ; jkuchrykova@osoud.pre.justice.cz ; pavel.rychetsky@concourt.cz ; wagnerov@concourt.cz ; nedbalek@concourt.cz

Sent: Friday, December 24, 2004 7:34 AM

Subject: Predvanocni atmosfera v bolsevicko-fasisticke CR

     Vazeni pratele, v predvecer Vanoc Vladimir Hucin dostal  od postkomunisticke justice "vanocni predvolani" a to, ze dne 20.1.2005 v 9.00 hod. se bude v budove Vrchniho soudu v Olomouci konat verejne zasedani ve veci jeho nedovoleneho ozbrojovani z r.1976. Vec bude projednavat byvaly vojensky - komunisticky prokurator zlocinec JUDr.Jaroslav Hudecek. Jedna se o tu vec, ktera jiz byla opakovane rehabilitovana dle zakona 198/93 Sb. - Zakon o protipravnosti komunistickeho rezimu a odporu proti nemu.  Proti teto rehabilitaci vsak vzdy Okr.statni zastupitelstvi v Prerove podalo stiznost. Je to celkem logicka reakce statnich zastupcu napojenych na byvale vysoke predstavitele StB a komunisticke nomenklatury coz Hucin ostatne za dob sveho pusobeni v BIS opakovane prokazal a je to i obsahem toho utajovaneho soudniho spisu. V soucasnosti je zalezitost resena formou obnovy rizeni (Mgr. Zaneta Steinbachova). Ta byla po velmi slozitych soudnich rizenich nakonec povolena - Hucin prokazal  za pomoci listinnych dukazu jak StB cely tento pripad konstruovala (puvodne  byl obvinen z atentatu na zpevaka - komunistu Deana Reeda a na ozbrojeny utok proti volbam v r. 1976).

     Obnova probihala i v r. 2001 ve vazebni veznici na Pankaci, kde se statni zastupce Mgr.Rudolf Volek snazil opakovane vyloucit verejnost a to z toho duvodu, aby ze  strany Hucina neunikly utajovane informace. V danem pripade jde totiz o to, ze statni zastupitelstvi se obava zneverohodneni svedka - tajneho spolupracovnika StB Vlastimila Svedy,  kr. jm. "Slavek", ktery byl nakonec dekonspirovan jako druhotny nelecitelny psychopat jehoz rozpoznavaci schopnosti jsou snizeny o jednu tretinu.Tento svedek byl proti Hucinovi vyuzivan v r. 2000-2001 policejnim odborem boje proti ogranizovanemu zlocinu. Ve sve vypovedi tento svedek na objednavku policie a potazmo CSSD napr. uvedl, ze Hucinovi predaval vybusniny, ktere v Prerove odpaloval. Tento svedek je v podstate klicovou osobou v Hucinovem nejnovejsim obvineni ze sedmi trestnych cinu. Za soucasneho stavu hrozi, ze bude odhaleno zlocinne spolceni bezpecnostnich slozek, statniho zastupitelstvi a justice. Hucin  se proste stal osobou, ktera soustavne upozornovala na podvody s bezpecnostnimi proverkami u policie, tajne slulby a statniho zastupitelstvi a to oni nemohli potrebovat.
     Dnes take byvaly reditel BIS Ing. Petr Castecka od Nejvyssiho spravniho soudu dostal rozsudek, kde je uvedeno, ze jeho propusteni z BIS je opravnene. On totiz tehdy pplk.Ing.Petr Castecka kratce po Hucinovem propusteni z BIS a naslednem zatceni do sdelovacich prostredku prohlasil, ze Vladimir Hucin byl jeho nejlepsi pracovnik odboru BIS Olomouc a ze je presvedcen, ze nejsem pachatelem vybuchu v Prerove a okoli. Pplk. Ing. Petr Castecka proste z vyssiho principu mravneho povazoval za nutne se Hucina verejne zastat. Dle nehorazneho a skandalniho rozsudku Nejvyssiho spravniho soudu se timto dopustil uniku utajovane informace a proto byl z BIS propusten opravnene. Nejvyssi spravni soud rozhodoval ve slozeni: predsedkyne JUDr. Milada Tomkova, JUDr. Bohuslav Hnizdil, a JUDr. Brigita Chrastilova.

     Prosime verejnost aby v hojnem poctu prisla podporit kpk. Vladimira Hucina 20. ledna 2005 v 9 hodin do soudni budovy Vrchniho soudu v Olomouci a svoji ucasti tak rekla co si o bolsevicko-fasisticke justici Ceske republiky mysli.

     Pamatuj, bolsevicky dobytku, Bozi mlyny melou pomalu ale jiste a neuchrani te pred nima zadna umela imunita v Parlamentu, v Justici, nebo na Hrade. 

Za Spolecnost slusnych krajanu

Jiri Vanek

VÁŽENÝ VLADIMÍRE HUČÍNE ...

http://www.geocities.com/joskazoceli/

www.hucin.com

     Ahoj Jirko,

     ihned po mém nástupu k BIS v r. 1991 jsem nějakou dobu nemohl pochopit proč bývalí příslušníci StB později pracovníci FBIS se s dojemnou péčí starali o blaho a upevnění pozic takových vedoucích pracovníků kontrarozvědky jako je např. Jan Princ, František Stárek, Jiří Lang a další. Velmi rychle jsem pochopil, že např. Jan Princ svou totální neschopností zajistil bývalým příslušníkům StB čas k dokonalému zametení stop po zločinech, kterých se před listopadem 89 napáchali. Byla to vlastně taková symbioza mezi těmito chartisty a estébáky.

     To, že situace je vážná jsem např. pochopil poté, co Jan Princ jako ředitel TO FBIS Olomouc a později gesční náměstek BIS bránil odhalení soudců, kteří prováděli politické procesy. Jan Princ měl přímo panickou hrůzu před propagací protikomunistického odboje skupiny bratří Mašínů a spol. Jan Princ a bývalí příslušníci StB mne po mém nástupu k FBIS neustále udržovali v napětí z toho, že mám z minulosti zbytkové tresty za nedovolené ozbrojování a pod. Po krátkém působení Stanislava Devátého, který celou řadu bývalých příslušníků StB - ochranců Jana Prince propustil, se Jan Princ poněkud stáhl, ale po nástupu ČSSD a jejich kryptokomunistických mutantů se zase Jan Princ díky své neobyčejně podlé a zbabělé povaze dostal do vedoucí pozice a byl použit na ty nejšpinavější práce. Když se např. Jan Princ a spol. dozvěděli v r. 2000, že jsem spolu se svým ředitelem BIS Olomouc Ing. Petrem Částečkou podepsal petici za uznání odbojové činnosti Mašínů, tak ho málem ranila mrtvice.

     Když Jan Princ po letech nastoupil v závěru r. 2000 do čela TO BIS Olomouc, tak jeden z jeho prvních rozkazů bylo odstranění materiálů o odbojové činnosti skupiny Mašínů z kulturní nástěnky BIS Olomouc. Ty, které tady jmenuji, jsou osoby, úzce napojené na trockistu Ing. Petra Uhla, který je již pro většinu pravicové - zasvědcené veřejnosti dávno svými aktivitami znemožněn. Byl jsem před několika dny svědkem rozhovoru mezi členem (možná předsedou) revizní komise Strany zelených Františkem Křístkem z Přerova a dalším občanem. František Křístek (tel. 603 903 792) byl občanem kritizován za to, že v řadách Strany zelených působí Ing. Petr Uhl. Na to František Křístek odpověděl, že on spolu s dalšími jsou si vědomi této chyby, ale že dělají vše pro to, aby se Uhla co nejrychleji zbavili. Když jsem si přečetl co Uhl šíří za informace o Mašínech a o mé osobě, tak jsem nejprve zvažoval co by bylo nejlepším řešením a co s tímto podlým trockistickým individuem provést.

     Za dané situace by to ale pro mne znamenalo přivydělat si nejméně o jeden trestný čin navíc (ublížení na zdraví s následkem .....) a to by si komunisté zamnuli ruce. Dne 20. ledna 2004 se bude u Vrchního soudu v Olomouci jednat o mé tak zvané trestné činnosti z r. 1976.Tam budou předloženy dokumenty, které Jan Princ v žádném případě nechtěl vydat k zveřejnění. No a u toho soudu se zase dostaneme kousek dál, což bude velmi nemilé takovým kreaturám jako je Uhl a spol. Ono totiž u tohoto soudu nelze vyloučit veřejnost a to je naše zbraň. Jirko prosím Tě, dej toto mé vyjádření na vědomí všem, které uznáš za vhodné.

Ahoj Vladimír.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 48 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP, E-MAIL, ČTK

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,