phpRS
Dnešní datum: 22. 09. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  Září  >>
PoÚtStČtPáSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Aktuální hlavní informace

* Výzva k účasti na demonstracích

Vydáno dne 26. 02. 2005 (3828 přečtení)

V zemi, v níž selhává naprosto všechno, na čem stojí západní demokracie, je na pořadu dne další stupňování pouličního vzdoru.

V zemi, v níž selhává naprosto všechno, na čem stojí západní demokracie, je na pořadu dne další stupňování pouličního vzdoru. Příště by měl hlouček nespokojenců vystřídat už dav a ještě příště by se měl hněvem otřásat celý Václavák, podobně jako před patnácti lety, kdy zpod ocasu oře svatého knížete vzešel impuls ke skoncování s bolševickým papalášstvím, tak podobným móresům dnešních posametových elit.

Děkuji za pochopení ... a těším se s vámi všemi v počtu co největším ve středu před budovou vlády České republiky na shledanou!

Josef Kudláček, vydavatel ANNONCE

Výzva k účasti na demonstracích

28.2.2005

Vážení spoluobčané, zvu vás tímto na další demonstraci, která se uskuteční ve středu 2. března 2005 od 14 hodin před budovou vlády ČR. Demonstrace se pak budou opakovat každou středu v odpoledních hodinách, dokud nedosáhneme svého cíle. (Od středy 9. března 2005 bude začátek vždy od 16 hodin.) Cílem těchto demonstrací bude vyjádřit dostatečně razantně názor většiny z nás, občanů České republiky.

Vadí nám zřízení, nejasné fungování, nedostatečná kontrola, pravděpodobné předávání informací ministru vnitra JUDr. Stanislavu Grossovi a další skutečnosti spojené s existencí policejních týmů. (Mlýn, Zubr atd...)

Vadí nám nejasné financování bytu premiéra JUDr. Stanislava Grosse. Doposud poskytnutá vysvětlení po ose Vik - Rod - Simkanič považujeme za velmi nevěrohodná, a tím původ částky 900.000 - 1.200.000 Kč za neobjasněný. Vadí nám opakovaná, rozporuplná vyjádření premiéra JUDr. Stanislava Grosse v záležitostech s tímto financováním spojených.

Vadí nám obchodní vztahy manželky premiéra JUDr. Stanislava Grosse, Šárky Grossové, s podnikatelkou Libuší Barkovou, v rámci jejíhož podnikání dochází k pronájmu nemovitosti za pochybným účelem. (Potenciální riziko nabalování trestné činnosti na obchody Libuše Barkové.) Tuto skutečnost považujeme, vzhledem k možné vydíratelnosti premiéra, za bezpečnostní riziko pro celý stát.

Protože jednání premiéra JUDr. Stanislava Grosse v uplynulých dnech a týdnech naše pochybnosti v uvedených záležitostech nejen nevyvrátilo, ale naopak je posílilo, považujeme za nemožné jeho další setrvání ve vysoké ústavní funkci.

Respektujeme, že JUDr. Stanislav Gross je předsedou vlády, která obdržela důvěru demokraticky zvolené Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Chceme však jasně dát najevo, že naši důvěru premiér, a tedy celá vláda, již NEMÁ. Jsme přesvědčeni, že nejlepším a jediným východiskem z této situace je odstoupení JUDr. Stanislava Grosse z postu předsedy vlády.

Věříme, že naši demokraticky zvolení političtí zástupci po odstoupení JUDr. Stanislava Grosse naleznou takové řešení, které bude přijatelné pro většinu občanů této země, a vyšlou jasný signál o zlepšování politické kultury v České republice také do zahraničí.

Přineste si píšťalky: odpískáme konec této vládě! Svolavatel demonstrace Erik M a t o u š, podnikatel, Vysočanská 561/63, 190 00 Praha 9 - Prosek (e-mail: erik.matous@bcpsro.com)

Vydavatel i osazenstvo všech dvanácti redakcí ANNONCE v celé České republice se k této výzvě ze srdce připojují. Jen, lidé milí, obrňme se trpělivostí! Tentokrát to nepůjde tak rychle jako v případu mlátičky Přibyla (kdy k jeho odvolání z vysokého vládního postu stačila loni v létě demonstrace jediná). Přijďte, přiveďte i své přátele, kolegy, a vůbec každého, komu záleží na tom, abychom se za premiéra této země nemuseli stydět! Vy mimopražští - udělejte si výlet do Prahy, je to i váš problém!

Jsem přesvědčen, že zde není třeba dalších slov, vše bylo již k tomuto ostudnému tématu ve všech médiích napsáno a řečeno nesčetněkrát. Přesto dovolte, abych tlustou čarou podtrhl poslední dva odstavce z výše otištěného článku kolegy Petra Zavorala a klíčová slova pro vás (nás!) všechny zde ještě jednou zopakoval:

V zemi, v níž selhává naprosto všechno, na čem stojí západní demokracie, je na pořadu dne další stupňování pouličního vzdoru. Příště by měl hlouček nespokojenců vystřídat už dav a ještě příště by se měl hněvem otřásat celý Václavák, podobně jako před patnácti lety, kdy zpod ocasu oře svatého knížete vzešel impuls ke skoncování s bolševickým papalášstvím, tak podobným móresům dnešních posametových elit.

Děkuji za pochopení ... a těším se s vámi všemi v počtu co největším ve středu před budovou vlády České republiky na shledanou!

Josef Kudláček, vydavatel ANNONCE


[Akt. známka: 1,40 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 61 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP, E-MAIL, ČTK

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,