phpRS
Dnešní datum: 06. 12. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtPáSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Aktuální hlavní informace

* Počal ledovec českého soudnictví se rozpouštět - ? - II.

Vydáno dne 13. 03. 2005 (3040 přečtení)

Jak ministr Němec vzal plamenomet a vyrazil proti soudcovskému stavu.

A jak Nejvyšší soud ČR smetl ministrovi spravedlnosti ČR Němcovi jeho stížnost. Komentář Free.cz

Počal ledovec českého soudnictví se rozpouštět - ? - II.

Kroky pana ministra Němce se zdali v posledních dnech téměř nevídané. Bohužel aktuální zpráva viz. ZDE ukázala, jak Nejvyšší soud ČR právě zamítl ministrovi spravedlnosti ČR Pavlu Němcovi jeho stížnost pro porušení zákona, kterou podal v prospěch pana Hučína ve věci zbytkových trestů (útok na agenta StB, nedovolené ozbrojování a nezákonné zmocnění se zbraně).

Marná snaha ministra Němce, je slabší než staré struktury z řad soudců a soudcovské unie! Tyto staré struktury, prorostlé nomenklaturními kádry z minulého období totality před rokem 1989 jsou zde stále a bez nejmenších pochybností ministrovi Němcovi ukázaly, co může a co nemůže.

Jeho stížností pro porušení zákona v případě bývalého kapitána BiS Vladimíra Hučína proti usnesení Krajského soudu v Ostravě sp. zn. 27 Rto 6/1997 ve věci vedené Okr. soudem v Olomouci pod sp. zn. Rtn 14/1993, viz. článek ZDE“ tyto struktury smetly z povrchu právního světa a dále dokazují, že všeobecná známá pomalost našich soudů a zvrhlost nezávislých soudců bude dále přímo úděsná a bude dále pokračovat. Nestydí se za to, jak nechutně pracují. Nemají sebemenší pokoru, slušnost, morálku a charakter aby si nejen uvědomili a přiznali, že „horkou“ bramboru mají v ruce oni, nikdo jiný!

Nicméně zdání, že ministr Němec započal na naše poměry rázněji a slušněji, než všichni jeho předchůdci se dnes ukazuje opravdu jen jako zbožné přání. Je otázkou, zda vydrží a zda bude pokračovat v započaté cestě, nebo zda bude odstraněn. Skutečně jsem přesvědčen, že žádný soudce u nás si nezaslouží nejmenšího slitování, protože 15 let vidíme, jak obecně a prakticky ve všech kauzách rozhodují s průtahy a bohužel i velmi často špatně ve smyslu rozhodnutí, kdy právo a spravedlnost není naplněna. Svědčí o tom tisíce podání u mezinárodního soudu ve Štrasburku.

Vážený pane ministře, pokračujte v potírání nechutných praktik soudců u našich soudů, kteří za hodně vysoké platy nepracují ani dobře, ani dostatečně rychle. Nenechte se otrávit, nenechte se zastavit a už vůbec nepolevujte v započaté cestě! Začal jste velmi slušně a dobře! Při této příležitosti ale nezapomňte na skandální případ novodobéhé politicky pronásledovaného občana ČR, který mnoho měsíců, ba roků pracoval v nejlepší víře pro blaho občanů ČR jako státní zaměstnanec - kapitán BiS, Vladimíra Hučína. Jeho skandální případ, který je vysostně jen „politickým“ případem se táhne také neuvěřitelně dlouho a smysl průtahů je zcela evidentní! Vyčerpat finančně Vladimíra Hučína a všechny jeho příznivce, kterých dnes již není nijak málo. Nechutnost, amorálnost a nezákonnost konání Státních zástupců a soudců v Přerově a Olomouci je urážkou každého slušného občana a co je nejhorší je to, že hraničí s neúctou k Ústavě ČR!

Tak to být nesmí pane ministře! Konejte prosím a zasaďte se, aby průtahy v soudních popotahováních Vladimíra Hučína nepokračovaly a zasaďte se, aby i Vladimír Hučín měl ze zákona a z Ústavy zaručen a zajištěn spravedlivý proces a hlavně „veřejný“ proces. Žádné zákulisní hrátky komunistických soudců za zavřenými dveřmi nesmíte připustit, musí se chovat v souladu z Ústavou, Listinou práv a v souladu s morálkou!

V Praze dne 13. března 2005


[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP ČTK E-MAIL

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,