phpRS
Dnešní datum: 22. 11. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  Listopad  >>
PoÚtStČtPáSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Z pera dopisovatelů

* Praha, Václavské náměstí, středa 30. března 2005 - tak začínal listopad 1989…

Vydáno dne 31. 03. 2005 (5318 přečtení)

Příště nám možná soudruzi z vedení policie zabaví naše nohy, protože na ně nebudeme mít zábor, ale kdo ví, třeba se mezi tisíci hloupých a nepotřebných zákonů, předpisů a nařízení nějaký najde…

Praha, Václavské náměstí, středa 30. března 2005 - tak začínal listopad 1989…

Jan Šinágl

Další demonstrace za odstoupení ostudy České republiky S.Grosse díky neskutečnému zásahu Policie ČR šokovala všechny účastníky i četné, přihlížející zahraniční turisty. Policie ČR porušila naše Ústavou zaručené právo se svobodně shromažďovat čl.19! Neměli jsme povolen tzv. zábor, tj. místo pro reproduktory a tak nám dala 5 minut na odklizení hudební aparatury. Několik stovek občanů projevilo oprávněné, kultivované rozhořčení, bez násilí a hned tu bylo pět „Antonů“, odklízecí jeřáb, 2 psi k tomu, několik desítek policistů i jednotky SPJ (speciální policejní jednotka?)…a v metru právě okrádali zahraniční turisty, se kterými jsme se setkali později na policii…k tomu ještě nepočítaně civilních, pilně dokumentujících?!

Akci řídil Miroslav Stejskal, ředitel Městské policie pro Prahu 1. Na opakované výzvy občanů se odmítl osobně představit, vysvětlit a zdůvodnit jím nařízený zásah!? Místo toho žádal o sdělení nás!? Poničili dva stojany, kabely, odvezli jeden reproduktor a mikrofon – v autě městské policie ALC-31-33. Jeden jsme zachránili a s pomocí dobrovolníků, kteří ho drželi nad hlavami jsme mohli pokračovat. Občas nám vypadl proud, vždy vypomohl spolehlivý megafon…

Při této policejní zvůli jsme zpívali státní hymnu, policisté jí svým chováním během zpívání sprostě a hrubě urazili!

Příště nám možná soudruzi z vedení policie zabaví naše nohy, protože na ně nebudeme mít zábor, ale kdo ví, třeba se mezi tisíci hloupých a nepotřebných zákonů, předpisů a nařízení nějaký najde…

Televize nikde, musel jsem jí zavolat. Dost možná, že nám to pomohlo ten jeden reproduktor zachránit. ČT a NOVA přijeli za ca 15 minut, vše natočili a že bylo co točit! Přes policejní zvůli, vládla skvělá atmosféra. Trikolóry s národními barvami slavily opět úspěch, objevily se i u TV kameramanů, malých dětí i několika malých pejsků. Opět s velkým úspěchem promluvil Vladimír Hučín. Svými informacemi i o S.Grossovi, F.Bublanovi velmi zaujal i přítomnou, četnou mládež. Mohla si tak udělat obrázek o zneužívání bezpečnostního aparátu vládnoucí ČSSD. O stovky kopii s otřesnými informacemi byl obrovský zájem!

A ve zprávách na NOVĚ pár vteřin krátký šot komentář - demonstrace nebyla povolena, ČT NIC, PRIMA NIC!? Třeba to opravdu do zpráv nestihli…?

Díky patří písničkářům Ali Weissové a Zbyňku Horváthovi i za jeho skvělé komentáře a moderování. Též Ing.arch. Dareku Dupalovi jako organisátorovi.

Nikdo nepochyboval, že šlo o záminku. Celá akce má zcela jistě politické pozadí, diktované mocenskými zájmy končící ČSSD. My jsme si alespoň jeden reproduktor ubránili – jak se bude moci bránit daleko větší přesile charakterní a statečný Vladimír Hučín? Ve dnech 4-7.dubna u OS Přerov se bude bránit daleko silnější zvůli a primitivnosti ohrožených mocných, kteří se ho již léta snaží bezúspěšně umlčet.

Kdy se konečně odhodlá k činům komise pro kontrolu BIS PS-PČR pod vedením poslance Jana Klase. Na žádný soud s Vladimírem Hučínem, ačkoli to s jejich prací velmi úzce souvisí, se žádný člen komise nedostavil. Přijedou konečně do Přerova, nebo budou zase sliby a poté trapné omluvy a výmluvy?

Občané, kdo můžete – Přijeďte do Přerova vyjádřit podporu Vladimíru Hučínovi, jeho advokátům JUDr.Stanislavu Devátému, JUDr.Milanu Hulíkovi a důvěrníkům Johnu Bokovi a Zdeňce Mašínové.

Politický proces nemající se spravedlností nic společného, se koná u OS Přerov 4-7.dubna 2005, II.patro, č.23, začátky v 8.30 hodin.

Vladimír Hučín bojuje za nás, jeho boj je i naším bojem, jeho prohra bude i naší prohrou!

Podané „OZNÁMENÍ“ u Magistrátu hl. m. Prahy svolavatelem ZDE. Podané „trestní oznámení“ u Policie České republiky na krádež reprobedny 1 a 2.


[Akt. známka: 3,33 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Jan Šinágl | Počet komentářů: 56 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP ČTK E-MAIL

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,