phpRS
Dnešní datum: 20. 10. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  Říjen  >>
PoÚtStČtPáSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    


Přihlášení

UĹživatelskĂŠ jmĂŠno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Z pera dopisovatelů

* I. díl komunistické inkvizice skončil – OS Přerov den poté …

Vydáno dne 11. 04. 2005 (2594 přečtení)

Další soudní líčení bude pokračovat dne 16,17,18,19. května. Před tímto jednáním však proběhne dne 20. dubna závěrečné líčení ve věci stíhání za nemocenské dávky v souvislosti s MUDr. Janem Chmelařem. Slova Vladimíra Hučína.

I. díl komunistické inkvizice skončil – OS Přerov den poté …

Jan Šinágl

Výslechem svědků z BIS a z policie se rychle prokazuje, že to byly pouze politické zájmy, které rozhodly o mém odstranění z BIS a vazebním uvěznění pod předem připravenou legendou, že jsem pachatelem teroristických výbuchů v Přerově. Vedoucí pracovníci BIS potvrdili, že výsledky mé práce vysoce převyšovaly průměr a byly žádané. Výslechem současného ředitele BIS v Olomouci plk. Jana Prince se opět ukázalo, že tento člověk byl pro své negativní povahové vlastnosti využit ke špinavé práci na mém odstranění z BIS. Plk. Jan Princ se snažil vinu svalit na své nadřízené, ztrácel pamě a dále různým způsobem mlžil, nebo si je dobře vědom své trestněprávní odpovědnosti za své hanebné jednání. Z projevů Jana Prince bylo také zřejmé, že právě tento člověk umožnil bývalým příslušníkům StB smazat stopy svých zločinných aktivit.

Výslech dalšího pracovníka BIS z Prahy (dříve působícího v Olomouci) Ing. Stanislava Vrány se prokázalo, že tento pracovník byl ochoten se zapojit do podlého jednání inspekce BIS a policie v rámci mého odstranění z BIS. Z výslechu a zbabělých postojů pracovníků BIS Jana Prince a Stanislava Vrány se potvrzuje, že bude nutno BIS důkladně vyčistit od těchto a podobných, všehoschopných a bezcharakterních individuí.

Dále byl proveden výslech policisty Tomáše Landsfelda z Ostravy. Tento policista popisoval nezákonné metody, které jako člen Grosstapa spolu s dalšími praktikoval proti mě s cílem udělat ze mne pachatele bombových útoků v Přerově. Jmenovaní pracovníci bezpečnostních složek se ale snaží svou vinu svést na jiné s tím, že pouze plnili rozkazy.

Bylo potvrzeno, že mou největší chybou bylo to, že jsem soustavně upozorňoval na narůstající vliv KSČM v souvislosti s extrémní levicí, na prorůstání kryptokomunistických struktur do státní správy pod pláštíkem ČSSD a na manipulace s bezpečnostními prověrkami, které umožňovaly bývalým komunistickým zločincům se opět usazovat na exponovaných místech v bezpečnostním aparátu, v justici a na státních zastupitelstvích.

Jelikož ale ČSSD pro své zájmy potřebovala tyto komunistické exponenty, bylo tedy nutno mne za každou cenu odstranit. Na druhé straně byli vyslechnuti vedoucí pracovníci BIS, kteří se jednoznačně vyjadřovali v můj prospěch. U těchto pracovníků je nutno ocenit především to, že na svých názorech setrvávali i v době, kdy jsem byl zatčen a vazebně vyšetřován jako terorista. Zde nutno konkretizovat např. bývalého ředitele BIS Olomouc Ing.Petra Částečku, který byl z BIS propuštěn za to, že v mediích krátce před mým zatčením uvedl, že v žádném případě nejsem pachatelem výbuchů a že jsem byl jeho nejlepším pracovníkem v BIS Olomouc.

Z celkového průběhu utajovaného soudního procesu je zřejmé, že vyloučením veřejnosti jsou především chráněny zločinecké zájmy bývalých komunistických struktur, které v mnoha případech ovládají státní správu.

Je velkou chybou, že veřejnost svými omezenými možnostmi nemůže zatím prosadit, aby byl soudní proces přístupný veřejnosti. Státní zastupitelství, které soustavně trvá na neveřejném soudním jednání se v tomto případě neprezentuje jako zastupitelství státu a práva, ale především jako zastupitelství zločineckých zájmů bývalé StB a jejich kryptokomunistických zájmů ČSSD.

Za nejzávažnější považuji to, že v politickém zájmu ČSSD a KSČM bylo zabráněno odhalení skutečných pachatelů série pumových útoků v Přerově včetně útoku na kancelář přerovské pobočky Konfederace politických vězňů a to poté, co bylo zpravodajsky zřejmé, že okruh pachatelů pochází z řad extrémní levice napojené na KSČM, ale i na ČSSD.

Další soudní líčení bude pokračovat dne 16,17,18,19. května. Před tímto jednáním však proběhne dne 20. dubna závěrečné líčení ve věci stíhání za nemocenské dávky v souvislosti s MUDr. Janem Chmelařem. Slova Vladimíra Hučína. (tučně zvýrazněno J. Š.)

* * *

Kdyby TV vysílala přímým přenosem soudní jednání z OS Přerov ve dnech 4 ÷ 7. dubna 2005, měli by dnes občané ČR už jasno. Zločinci pomoci závislého soudu soudili nevinného, statečného člověka, který je čestným občanem města Přerova a navíc i nositelem jeho nejvyššího vyznamenání - medaile Jana Ámose Komenského!!! Nebylo důvodu, právě v zájmu bezpečnosti země, dnes už i EU, aby tento inscenovaný politický proces byl neveřejný. Průběh soudu prokázal, že neustálé varování Vladimíra Hučína na zhoubný vliv komunistů a prorůstání jejich škodících metastáz do státní správy bylo a je stále opodstatněné.
Proč musí být projednávání nebezpečí komunismu 15 let po tzv. sametové revoluci tajné, navíc při existenci zákona o zločinnosti komunistického režimu a povinnosti ctít ty, kdo se proti němu postaví na odpor (198/1993 sb.)? Proč musejí čekat na chodbě oběti tohoto režimu - političtí vězni? Jak je možné, že přísedící Oleg Plsek, bývalý člen SSM a SČSP, jehož jméno je součástí trestního spisu, kde tvrdí jak si na Hučínovi smlsne – NENÍ PODJATÝ!!! Do jaké neskutečné míry musí být soud korupční, či jeho členové vydíratelní, když přehlíží tolik nezvratných faktů a skutečností? U nezávislého soudu by musela státní zástupkyně, v tomto případě JUDr. Jana Staňková, okamžitě zrušit žalobu na pana Hučína a okamžitě podat žalobu na některé svědky – zcela jistě na současného ředitele BIS v Olomouci plk. Jana Prince, pracovníka BIS Ing. Stanislava Vránu a policistu Tomáše Landsfelda! Místo toho koukala často znuděně a nepřítomně do stropu a kladla hloupé otázky!!!

To, že se nedostavil ani jediný, pokud je mi známo, ústavní činitel země (vyjma bývalého poslance PS-PČR Čestmíra Hofhanzla), ani jediná významná osobnost společenského života, ani jediný představitel významných organisací, je vypovídající o katastrofálním stavu české společnosti. Nedostavil se ani jeden člen parlamentní komise PS-PČR pro kontrolu BIS! Nedostavil se nikdo z vedení KPV, ačkoli je Vladimír Hučín jejím členem!

Každé ráno zahajovali protestující občané zpěvem státní hymny. Po celé čtyři dny se během procesu ozývalo na chodbách soudu, či z reproduktorů před soudní budovou za přítomnosti rozhlasu, televize a novinářů ve čtvrthodinových intervalech: CHCEME NAŠE PRÁVO, CHCEME VEŘEJNÝ SOUD, NEBERTE NÁM NAŠE PRÁVO, JELÍNKOVA POSICE - OSTUDA ČESKÉ JUSTICE, HUČÍN DO SLUŽBY - JELÍNEK PŘED SOUD, STÁTNÍ ZÁSTUPKYNĚ STAŇKOVÁ - TAKY PĚKNÁ OSTUDA, PŘÍSEDÍCÍ PLŠEK - TAKY PĚKNÝ ŠAŠEK, VLADIMÍR HUČÍN, ČESTNÝ OBČAN MĚSTA PŘEROVA JE SOUZEN - HANBA SOUDU, HANBA MĚSTU! A ve sdělovacích prostředcích skoro nic!?

Redakce „Nového Přerovska“ mlčí a šéfredaktor pan Richard Kapustka odkazuje na ČTK! Není divu, když absolvoval kdysi vysokou školu žurnalistiky v Moskvě…

Opouštěl jsem soudní budovu jako poslední - proti mně stálo nehybně asi 20 příslušníků ozbrojené justiční stráže…

Komunisté nikdy moc neodevzdali, komunistické myšlení a jednání zákonitě přetrvává. Je na mladé generaci, aby se pustila do práce ve vlastním zájmu a v zájmu této země.


[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Jan Šinágl | Počet komentářů: 43 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP ČTK BIS E-MAIL

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
Š 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,