phpRS
Dnešní datum: 22. 09. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  Září  >>
PoÚtStČtPáSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Informace od Vladimíra Hučína

* Zločinné praktiky, nepravdy a fakta v ČR - VH003

Vydáno dne 17. 04. 2005 (3053 přečtení)

16. 04. 2005 Aktuální informace z Přerova! Komentáře bývalého kapitána BiS Vladimíra Hučína.

Kdo nezná pravdu je jen hlupák, ale kdo ji zatajuje, je zločinec (Brecht).

Aktuální informace z Přerova!

V Přerově se udála zajímavá událost. Dnes už je všeobecně zřejmé, že vývoj situace kolem mého trestního stíhání začíná vážně ohrožovat postkomunistickou justici, státní zastupitelství a bezpečnostní složky především ve vztahu na jejich propojení s komunistickými exponenty. To také mohlo být s největší pravděpodobností příčinou náhlého úmrtí bývalého příslušníka StB Přerov Zdeňka Vincence (zemřel 10. dubna 2005 - neveřejný pohřeb), který se v minulosti, od r. 1971, velmi aktivně podílel na mém sledování, pronásledování a opakovaném uvěznění za protikomunistickou činnost, která už je rehabilitována dle Zákona 198/93 Sb. (O zločinnosti komunistického režimu).

Příslušník StB Zdeněk Vincenec se spolu s dalšími aktivně podílel v druhé polovině 90.let na organizování bombových útoků a to především na kancelář KPV v Přerově. Jmenovaný je také důvodně podezřelý z velmi podivné sebevraždy jednoho z mých informátorů! K této skutečnosti se v mém utajovaném trestním spise nachází mnoho informací a důkazů. Tento příslušník byl mimořádně zpravodajsky výkonný a mou likvidaci - odstranění z BIS považoval za prioritu.

V utajovaném trestním spise vedeném na mou osobu se také nacházejí důležité dokumenty, které jsem získal krátce po 17. listopadu 1989. Příslušník StB Zdeněk Vincenec byl aktivní i po odchodu z StB do důchodu. I v tomto důchodovém věku se aktivně zapojoval do boje proti třídnímu nepříteli a to jako rezident pod krycím jménem „Filatelista" a jako takový se velmi významně podílel i na mém odstranění z BIS. Po nástupu ČSSD si tento bývalý příslušník StB vybudoval u policie v Přerově a v okolí dobrou agenturní síť, kterou jsem se snažil narušit. Po nástupu plk. Jana Prince do vedení BIS Olomouc, tento bývalý příslušník StB vyjadřoval maximální spokojenost s tím, že plk. Jan Princ velmi významně urychlí mé odstranění z BIS a přispěje i k mému zatčení a uvěznění. Nástup Jana Prince na post ředitele BIS Olomouc byl dokonce důvodem k bujaré oslavě bývalých příslušníků StB a jejich konfidentury na soukromé chatě Zdeňka Vincence.

Za těchto okolností je velmi důležité, aby se veřejnost všemi způsoby zasadila o to, aby soudní proces vedený proti mé osobě byl veřejný. Je také nutné, aby mé zpravodajské služební záznamy, týkající se zesnulého příslušníka StB Zdeňka Vincence byly zpřístupněny široké veřejnosti k posouzení.

Mám zato, že současné politické situaci v ČR by velmi prospělo, aby se zrušilo účelové utajování mého soudního procesu, který má jednoznačně charakter zločinného spolčení v zájmu ČSSD a jejich kryptokomunistických mutací. Tuto informaci považuji za velmi závažnou. Je třeba ji dát na vědomí veřejnosti. V případě zájmu jsem ochoten k výše uvedenému vyčerpávajícím způsobem doplnit další, požadované informace a důkazy.

Vladimír Hučín, Přerov, 16. dubna 2005[Akt. známka: 2,50 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Vladimír Hučín | Počet komentářů: 127 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP BIS ČTK E-MAIL

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,