phpRS
Dnešní datum: 19. 10. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  Říjen  >>
PoÚtStČtPáSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    


Přihlášení

UĹživatelskĂŠ jmĂŠno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Z pera dopisovatelů

* JIZ NIKDY FASISMUS , KOMUNISMUS A HAVLOVISMUS

Vydáno dne 14. 05. 2005 (3754 přečtení)

Protože FREE.CZ je skutečně FREE mám možnost uvěřnit e-mail pana Dolejše. Názory pana Dolejše přes nevyrovnanost a zmatečnost jsou prostě relevantním názorem totálně zhrzeného a otráveného občana politikou, jakou nám od roku 1989 předvádí tak zvaná demokratická reprezentace ČR. V mnohém má pravdu, v mnohém nevidí vše, ale v konečném důsledku je rozhodující ne kdo a jak, ale skutečný stavy právnosti a občanské svobody v ČR a ty jsou fatálně tristní ... V jediném se pan Dolejš plete: stav nezavinili jen jím jmenovaní politici a manipulátoři, ale především občané ČR, kteří veškeré to zlo 16 let jim trpí. Každý je strůjcem svého štěstí ...

A co Vladimir Hucin ,,,,, ---

A co říkáte 10 mld korun z kapes poplatníků za Vladimíra Železného a jeho TV Nova ??

Stydim se za narod hlupaku ktery se necha krmit zvratky a vykaly Vaclava Havla kteri si nechaji bestrestne rozkradat nejen rodnou vlast nechaji si rozkradat a okupovat privatni majetky atd atd atd do zbrane zlikvidujem havluv nacizmus, havlovi nacisti okupuji /rozkradli 60.000 ceskym obcanum privatni majetky.

 1. Bez vykradení, vytunelování nebo jinak zašantročení státního, tedy našeho majetku by se naše země vůbec nemusela potýkat s takovými problémy jaké dnes máme.

 • bylo ukradeno, vytunelováno, zpronevěřeno a zašantročeno naše jmění v hodnotě dnes přesahující 3 BILIONY Kč. Započítáme-li státní dluhopisy tak je to cca 4÷5 Bilionů korun .To znamená, že každý občan byl okraden, vytunelován a zadlužen částkou do 500.000 Kč.!!!!!

 • byli vykradeny, vytunelovány banky, kampeličky, fondy lidmi úzce spojenými s ODS, ODA, DEU, KDU a US. Viz senátoři-bývalí bankéři za ODS z vykradených bank. Nikdo není zavřený, nikomu není zabaven majetek, nikdo o ničem neví, ale peníze jsou fuč. To je co?

 • pozemkové fondy jak ukazuje tisk mají máslo na hlavě, když nejsou peníze vykrádány z bank tak se pokračuje přes pozemky

 • o daňových podvodech, korupci úředníků, krácení daní a jinak obcházení daňových zákonů ani nemluvě

 • vytopené metro bratru za 10 miliard-nikdo za nic není odpovědný, nikdo o ničem neví a aby se neřeklo tak bývalý primátor získá teplé koryto v Bruselu. Kdo zaplatil těch 10 miliard? Celý národ ! Proč, na co a z jakého důvodu? Když si metro nechali Pražané vytopit svojí blbostí, neodpovědností, lhostejností a samolibostí nech si to zaplatí ze své kapsy. Ty peníze by se velice hodili VŠ, zdravotnictví a učitelům nebo také jako začátek důchodové reformy !!! Proč Pražané volí taková neodpovědná hovada, že by jim to bylo jedno? Oni to blbci z celé republiky zaplatí? Myslím si, že je na čase říct dost. Co si Pražané zničí nech platí ze svých kapes-jistě ihned změní i názor na své zastupitele !!!

 • rumové aféry, topné oleje, pozemky u Prahy a dálnic,..,ty také svědčí o korupci a zločinném chování lidí spojených s garniturou, která již 15 let vládne státu a má v dozorčích radách, vládách,justici, senátu a parlamentu, na hradě, policii a armádě, na úřadech a médiích, ve školách a institucích své lidi-nemůže se již vymlouvat na minulost , nebo vliv kohokoliv.

 • statisíce hektarů je zaplevelených a leží ladem díky zemědělské politice lidí jako Tyl,Tlustý,Orná půda !!! nám bude jednou chybět. Je ničena stavěním pochybných skladů a překladiš, kdysi by museli tyto firmy za zabranou ornou půdu tuto nahradit rekultivací někde jinde, teď ? Půda je postupně a pokoutně rozprodávaná zejména sudeákům, pedofilní katolická církev se již třese jak získá zpět půdu a majetky které se jí podařilo za věky nakrást a naloupit. (křižácká tažení, miliony mrtvých , upálených a zmrzačených lidí pro majetek a bohatství PEDOFILNI Katolické církve). Pokud to lze srovnávat tak z tohoto hlediska jsou muslimové břídilové.

 • v USA přes 10 000 kněží jsou pedofilové-jdou do basy !, u nás?, přeřadí se z jedné fary do druhé-udělat to obyčejný občan tak vyfasuje 5 let.

 1. na krádežích a tunelování se podíleli samotní Chartisté a jejich známí nebýt Havla co by kámoše tak by byli v base. I to svědčí o tom, že nejsme jako oni. ( ?)

 2. Hovořilo se, že nejsme jako oni, po 68 roce přišlo o FUNKCE do 500.000 lidí, po 89 roce přišlo o práci 1.500.000 lidí, dalších 500.000 lidí je na dlažbě jelikož nemá práci a v chudobě na nich závislých žije dalších 2.000.000 lidí. Bída lidí neustále narůstá a zbytečně.Ty ukradené, vytunelované a jinak zašantročené peníze by plně postačili na vytvoření nových pracovních míst. Před pracovními úřady stojí denně stovky lidí ve frontách na práci-města se stydí, tak tyto úřady již dávají do zapadlých uliček nebo na periferii. Díky nezaměstnanosti, sociální, ekonomické a duševní bídě spáchalo sebevraždu za 15 let přes 25.000 lidí (rovněž údaj z tisku), desítky lidí se upálili pro tento a politický důvod, narůstá kriminalita mládeže, přes 80.000 mladých lidí je narkomany, nebo se z drogami seznamuje (US nic proti drogám nemá, přímo je propaguje !), 250.000 lidí ročně je zavřeno, nebo soudně a policii stíháno pro různé delikty. Vraždí a olupují se staří lidé a důchodci ve svých domovech na ulicích , dopravních prostředcích a jejich bytech, narůstá agresivita nejen mládeže, ale i ostatního obyvatelstva. Krádeže, loupeže a vraždy jsou na denním pořádku.
  Narůstá rasizmus a nevraživost mezi etniky, ..,
  Celkově se snížila úroveň zájmu o stát, o své okolí , příbuzné a známé. Dochází k neléčení nemocí pro drahou a ještě
  více zdražovanou zdravotní péči-po zavedení Škromachových opatření to bude hrůza !

 3. Zahraniční politika nás ročně stojí více než 4 miliardy korun. Trend zavedli Havlové, Svobodové, Žantovští, Vondrové a další, kteří toto ministerstvo okupují jako své vlastnictví a pomalu se dědí funkce známý na známého, politik na politika, kamarád na kamaráda,.., Práce tohoto ministerstva je nulová. Výsledkem je zmíněných vyhozených do 4 miliard ročně které se dávají na pochybné akce našich vojáků v zahraničí a to z důvodu, aby se tito potentáti zalíbili USA a jeho politice, jsou posíláni naši občané na smrt a k vraždění cizích národů ve jménu USA opět pro vlezdoprdelizmus lidí z tohoto ministerstva. Podílíme se na porušování mezinárodních smluv a dohod včetně charty OSN a to pomocí zločincům USA při zabírání ropných polí v Iráku a na středním východě.Pro posvěcení vraždění Američanů v Iráku jsme nápomocni v tom, že se změní i smlouvy o činnosti NATO a působení jeho vojáků v zahraničí a jen proto, aby USA mohli spokojeně za naší pomoci vraždit. Dnes v USA probíhá šetření o zločinném chování prezidenta USA při vraždění v Iráku. Jsem zvědav, kdy toto šetření začne u naších servilních politiků a pracovníků MZV !!!
  Polní nemocnice, chemici a policajti nejsou humanitární jednotky, to jen pro tupce v tomto národě to bylo takto představováno. Jsou to jednotky, které chrání vraždící útočící jednotky okupanta a to jak po stránce lékařské, ochraně proti zbraním HN a po ukončení bojů nastupuje policie, která udržuje nastolený okupační stav !! Takže žádná humanita !! !Díky takovým poslancům jako Tvrdík a jeho známá ampule, krvavý Nečas (a jeho ODS), ten až slintá, aby nᚠvoják mohl jít někde vraždit ve jménu USA, nehovořím a mlžení vlády a ostatních poslanců. Oni si opravdu myslí, že tento národ je banda blbců použitelných pouze v období voleb. Myslím si, že se velice mýlí, ale velice mýlí.

 4. O armádě hovořit nebudu, to co za léta lidovci odvedli (pan Kalousek o tom má jistě přehled) je totální debakl české armády. Ani se nedivím, když 3 biliony ukradeny, vytunelovány,..,tak se někde musí brát, ne? Když je třeba někde vzít půdu, objekty,.., tak kde? Když tomu velím tak je to jednoduché. Kdo řídil ekonomiku a zabezpečení MO, kdo byl náměstek ?, Armáda je v současné době schopna a to díky Havlům, Žantovským, Svobodům, Vondrům a dalším z Havlovi kliky pouze plnit roli stejnou jako Gurkové pro Brity. Bohudík není to vina vojáků, to si musíme uvědomit !!!, ale nekompetentních politiků, kteří více myslí na sebe než na zemi a občany této země. Příkladem je i postoj pana Žantovského, když se rozhodovalo o prodeji tanků (bylo to i v televizi, buď do šrotu nebo prodat) a získat 100.000.000 dolarů včetně deseti let dodávek munice, náhradních dílů a instruktorů byl on a zřejmě celé MZV proti. No a co myslíte? Celou zakázku převzali Maďaři (že by za kompenzaci přítomnosti USA na maďarském území?), my jsme utřeli nos a zešrotování nás stálo pomalu 100.000.000 korun. Nebudu hovořit o našem cestovateli Havlovi, ten byl víc v USA a v zahraničí než všichni prezidenti velmocí jako USA, RF, Číny, SRN, Francie dohromady za posledních 50 let !!! Za čí peníze? jaký výsledek? ( 0) Masaryk byl tvůrce státu i vrah svého národa (Duchcovský viadukt), Havel byl cestovatel a vlezdoprdelista USA, bohužel za naše peníze.

Dekujeme ti Havle ze jsi vyhlasil restituci pouze pro sebe a mejetky nasich otcu,matek,deti jsi daroval komunistickym vrahum za presidentskou funkci Havlovi nacisti rozkradli / dodnes beztrestne okupuji majetky druhych.

V roce 1985 zabavyli komunisti mym rodicum stavebni parcelu c. Kat. 907 a parcelu c. Kat. 906 s rodinym domem v Dubci u Prahy a tyto nemovitosti dodnes okupuji Havlovi nacisti pod hlavickou Myslivecke zdruzeni.

Tato česká vláda, spolu s předchozími vládami od listopadu 1989, pokračuje v zločinnosti komunistického režimu a chrání ty, kteří komunistický režim aktivně prosazovali. (zák. 198/93) Nejodpornější přitom je to, že drobný soukromý majetek, jako rodinné domy, chaty, zahrady, bezprávně získaný členy komunistické strany často jako výsledek justičních zločinů, tato vláda lstivě označuje jako majetek získaný v dobré víře. Jestliže ještě eaxistuje zákonitost, že se zlo nějakým způsobem dočká zasloužené odplaty, musí se tento postoj české zemi vymstít.

A to tady nepisu o censure,,,, ani Hitler nemel tak vychovany opice ve svem cirkusu jako ma Havlovo nacisticke bratrstvo vychovane pracovniky tisku a rozhlasu a televize,,,,,

JIZ NIKDY FASISMUS , KOMUNISMUS A HAVLOVISMUS

Krasny den ve zvratkach a vykalech Vaclava Havla Vam preje

Jiri Dolejs


[Akt. známka: 2,63 / Počet hlasů: 8] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Svobodný občan | Počet komentářů: 62 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP ČTK BIS E-MAIL

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
Š 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,