phpRS
Dnešní datum: 22. 09. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  Září  >>
PoÚtStČtPáSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Informace od Vladimíra Hučína

* Zločinné praktiky, nepravdy a fakta v ČR - VH005 „Den Třetí“

Vydáno dne 18. 05. 2005 (3737 přečtení)

Komentáře bývalého kapitána BiS Vladimíra Hučína z OS Přerova 18. květen 2005 - „Den Třetí“ - svědectví Vladimíra Hučína

Kdo nezná pravdu je jen hlupák, ale kdo ji zatajuje, je zločinec (Brecht).

OS Přerov 18. květen 2005 - „Den Třetí“ - svědectví Vladimíra Hučína

Dnes byl vyslechnut další utajený svědek obžaloby Jiří Metelka, který je policií veden pod. kr. jménem Josef Dvořák. Svědek je mentálně retardován - absolvent pomocné školy. Svědek přiznal, že byl od svých dětských let vychováván agentem StB a velitelem pomocné stráže VB Ing. Aloisem Šošolíkem, který byl v 50. letech využíván k potírání církve.

Utajený svědek Josef Dvořák přiznal, že po nástupu ČSSD byl v častém styku s policii, která jej úkolovala na moji osobu. Zde je nutno sdělit, že tento utajovaný svědek počátkem 90. let nabídl své služby BIS což bylo využito. Svědek byl členem předsednictva SSM, členem předsednictva KSČ, SČSP, PS-VB. Na základě fanatické oddanosti komunistické ideologii byl Jiří Metelka v roce 1983 vyslán za ČSSR do SSSR na komunistický festival. Jmenovaný se tak dostal na titulní stránky týdeníku Mladý svět. V roce 1981 byl Jiří Metelka StB úkolován na osobu Vladimíra Hučína s cílem zjistit šíření protisovětských nálad Vladimírem Hučínem, který byl za tuto činnost později odsouzen opakovaně na léta těžkého vězení.

Utajený svědek Jiří Metelka po 17.listopadu se ke své hanebné činnosti přiznal s tím, že své jednání odčiní. Byl proto počátkem 90. let nasazen do prostředí bývalého důstojníka StB Ludvíka Zifčáka s cílem zjistit, kdo stojí za vydáváním ultrakomunistické tiskoviny Nové Bruntálsko. S pomocí utajovaného svědka Jiřího Metelky pak bylo následně zjištěno, že za touto tiskovinou stojí přímo bývalý estébák Ludvík Zifčák z Bruntálu a jeho komunistická organizace.

S pomocí Jiřího Metelky byly také získány informace dokazující zločinné spolčení současné parlamentní strany KSČM. Krátce po nástupu ČSSD byl Jiří Metelka odhalen policii - Grosstapem a přesvědčen k tomu, že má pracovat proti kpt. BIS Vladimíru Hučínovi, který byl po řadu let znám tím, že kritizoval pronikaní komunistů do bezpečnostních složek, justice, státního zastupitelství a do dalších resortů státní správy, včetně ekonomických sfér.

Utajovaný svědek Jiří Metelka podrobně popsal, jak byl GROSSTAPEM - policií vybaven technikou ke sledování a nahrávání názorů kpt. BIS Vladimíra Hučína a to až do jeho zatčení a uvěznění. Utajovaný svědek rovněž potvrdil, že několik dní před dnešním soudním procesem byl kontaktován policií, která tohoto svědka připravovala na soudní proces.

Utajovaný svědek Jiří Metelka podrobně popsal, jak byl policii úkolován k tomu, aby z kpt. BIS Vladimíra Hučína udělal teroristu, čehož nato policie využila k tomu, aby Vladimír Hučín byl z BIS propuštěn a následně zatčen. GROSSTAPO mělo velký zájem na archivních písemnostech které Vladimír Hučín zachránil krátce po 17. listopadu 1989 před zničením StB. Tyto písemnosti jsou důkazem o komunistické minulosti vysokých představitelů policie, justice a dalších.

Je velkou chybou, že celé toto zrůdné soudní líčení probíhá s vyloučením veřejnosti. Lidé by se zde mohli na vlastní oči přesvědčit jaké nebezpečí jim po nástupu ČSSD hrozí ze strany bezpečnostního aparátu ovládaného ČSSD a KSČM. Z celkového jednání stále více vyplývá, že vyšetřování teroristických výbuchů v Přerově bylo vedeno tak, aby nebyli vypátráni skuteční pachatelé, kteří pocházejí z prostředí KSČM a ultralevice.

Na těchto zločinných aktivitách GROSSTAPA se podílely osoby, které dnes zastávají rozhodující místa ve státní správě jako např. současný min. vnitra František Bublan, velvyslanec v Rusku Jaroslav Bašta, bývalý ředitel BIS Jiří Růžek - dnes poradce Miroslava Kalouska, ředitel odboru vnitřní bezpečnosti BIS plk. JUDr. Petr Mencl, bývalý ředitel inspekce BIS plk. JUDr. Jan Panaš, nynější náměstek Severomoravské správy policie plk. JUDr. Jiří Pščolka, kapitán Martin Kraus z policie Praha - Zbraslav, ředitel BIS Olomouc plk. Jan Princ, vedoucí Úřadu vyšetřování Praha pplk. Ondřej Starý, soudkyně Okr. soudu v Přerově JUDr. Emilie Richterová, vrchní státní zástupkyně v Olomouci JUDr. Lenka Šromová, náměstek Okr. soudu v Přerově Mgr. Michal Jelínek a mnoho dalších zločinců z řad policie, justice, tajných služeb a státního zastupitelství.

Toto prohlášení nechť je jako vážné varování rozšířeno mezi co největší počet občanů.

Vladimír Hučín, Přerov, 18.květen 2005


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Vladimír Hučín | Počet komentářů: 9 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP ČTK BIS E-MAIL

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,