phpRS
Dnešní datum: 22. 09. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  Září  >>
PoÚtStČtPáSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Informace od Vladimíra Hučína

* Justiční skandál pokračuje od 25.7.2005 v Přerově …

Vydáno dne 22. 07. 2005 (3604 přečtení)

„Na rozdíl od Británie si zde v ČR bezpečnostní složky spíše připravují zákon, jak mimo jiné paralyzovat antikomunistické aktivity. Toto vše se již děje pod účelovou legendou boje proti terorismu. Samozřejmě, že se případná kritika pravdy nedobere pod záminkou, že se jedná o utajované skutečnosti!“ Vladimír Hučín, Přerov 21.července 2005

Justiční skandál pokračuje…

V pondělí 25.července 2005, od 8.30 hodin, začíná u OS Přerov další kolo politicky závislého soudního procesu s kpt. BIS Vladimírem Hučínem. Dosavadní minimální, skoro žádná účast odpovědných občanů zákonodárců a veřejných médií není překvapující. Doložitelným a prokazatelným svědectvím kpt. Hučína jsou ohroženi mnohé vysoce postavené osoby ve státní správě, i z dřívější doby, které své funkce zneužívali a zneužívají proti zájmům země a jejich občanů. Najdou se ještě odvážní zákonodárci, novináři, osoby z vedení KPV, televizní pracovníci? Otřesnou pravdu nelze trvale a bez následků zamlčovat. Tentokrát budou vypovídat i civilní osoby, není důvodu, aby byl proces i nadále neveřejný. Jak je možné, že na dosavadních neveřejných soudech byla účast veřejnosti soudcem Mgr.Michalem Jelínkem zakázána, ačkoli se v soudní síni nacházeli pracovníci soudu a členové senátu bez potřebné bezpečnostní prověrky!?

Uvádím slova kpt. Hučína:

V žádném případě nemají bezpečnostní prověrky! Tak např. přísedící Oleg Plšek je dokonce osoba, která opakovaně prochází zpravodajským spisem (!!!) a to z toho důvodu, že byl na kontaktu s levicovými extrémisty, což je opakovaně potvrzeno agenturními záznamy. Mám dokonce originál služební záznam inspekce BIS, kde se o osobě Oleg Plšek hovoří jako o předmětu zájmu operativní činnosti BIS! Jen tak pro zajímavost: Oleg Plšek byl před listopadem 1989 dlouholetý představitel vedení SSM a ROH v Přerovských strojírnách. Jeho manželka byla též velmi aktivní v tomto směru. Jeho rodiče byli svého času vysocí představitelé KSČ a jeho teta byla dokonce velitelkou Lidových milicí v Přerovských strojírnách a vedoucí personálního oddělení. Toto je pouze špička ledovce  všech těchto absurdit! Ano,  takoví lidé mne soudí a vás přitom nechávají potupně stát za dveřmi  s účelovým zdůvodněním, že se jedná o utajované skutečnosti! Prostě zde již nestačí slova!

Vladimír Hučín, Přerov 17.7.2005

Dle slov kpt.Hučína bylo při dosavadních mnohadenních procesech bez účasti veřejnosti z důvodů utajovaných skutečností o nich hovořeno max. 5 minut!!! Vyzývám veřejnost, příslušníky zatím neuznaného III.odboje, novináře, česká a zahraniční veřejná média, aby se přijeli na vlastní oči přesvědčit jak i dnes je mocnými zneužívaná justice a policie ČR. Soudce Mgr.Michal Jelínek si je dobře vědom jak svým jednáním zneuctil soudcovský slib. Jde mu o jeho budoucnost, už nemá jinou volbu. Zcela reálně by mu hrozilo, spolu se státní zástupkyní JUDr.Janou Staňkovou, že by si musel vyměnit roli s kpt. Hučínem a stát před soudem na lavici obžalovaných – ve funkční, demokratické zemi.

Vysocí státní představitelé jsou mnou osobně informováni. Proč mlčí Václav Klaus, Jiří Paroubek, Václav Havel, Marie Benešová, František Bublan, Otakar Motejl, Ivan Langer, Miroslav Kalousek, Jiří Růžek, Jiří Lang a mnoho dalších?! Nelze se divit. Jejich pozice je u některých z nich v mnohém podobná soudci Jelínkovi. I pro ně by mnohé zveřejněné skutečnosti byly velmi nepříjemné, z titulu jejich funkce, odpovědnosti a minulosti. Soud bude muset být, alespoň zčásti veřejný, už jen proto, že budou předvoláni i civilní svědci jako např. bývalý předseda KPV (Konfederace politických vězňů) JUDr. Stanislav Drobný, na jehož výpověď je veřejnost oprávněně zvědavá!

Pouze oprávněný tlak veřejnosti může pomoci zastavit tuto do nebe volající nespravedlnost. Občané, kteří se dostaví mohou i prezidentovi ČR ukázat, jak je pro skutečnou demokracii a funkčnost státní správy potřebná angažovanost občanů. Jsou nutnou pojistkou, pokud kontrolní mechanismy a lidé v ní zaměstnaní selhávají, či vědomě zneužívají svých funkcí. Soudci jednají často nezodpovědně, nemorálně, nemají žádnou osobní odpovědnost za svá rozhodnutí. Kárná a legislativní opatření jsou nedostatečná a neúčinná. Bude-li Vladimír Hučín odsouzen, bude to další prohrou demokracie a demokratů v ČR! Budeme se zase jednou ptát kde zůstala spravedlnost a právo? Kde byli námi přímo nevolení a námi placení odpovědní ústavní činitelé? Bude mít ČR dalšího mučedníka? Přijďte pomoci sami sobě občané!

Jan Šinágl, předseda PV, www.hucin.sinagl.cz, www.jan.sinagl.cz


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Jan Šinágl | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP ČTK BIS E-MAIL

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,