phpRS
Dnešní datum: 20. 10. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  Říjen  >>
PoÚtStČtPáSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    


Přihlášení

UĹživatelskĂŠ jmĂŠno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Z pera dopisovatelů

* Apel!

Vydáno dne 11. 08. 2005 (2686 přečtení)

Tak lidé dobré vůle nespěte, ale bděte nad svými dětmi a ochraňujte je před zvůlí bolševika, ten je snad horší než sám Lucifer ...

Apel!

Je to špatné, ale copak s těmi bolševickými zmrdy naděláme, absolutně nic nezmůžeme, vše jde do ztracena. Oni si dělají absolutně co chtějí, však v 89. roce jsme jim dali absolutní moc.Nebo to tak není, Dámy a Pánové? Ta lůza bolševická je opětovně na výsluní a je jedno jestli se jedná o ČSSD, ODS, KDU-ČSL či US-DEU. Jsou tam všechny Bolševický svině, ve všech stranách, dokonce syčák Klaus, ten se dostal za odměnu od Bolševika až na hrad. A tímto, díky syčákovi Klausovi - čestnému předsedovi ODS mají absolutní moc. Ba dokonce opětovně upevnili své pozice v Policii - VB, komouši převlečení za pravičáky, opětovně kam vítr tam pl᚝.

Už za Grosse tu byl jasný signál že policajtům se pořád a jistě zvyšovaly platy, tím si upevnili pozice, policií jako takovou. Pro svoji absolutní moc. Tak to bylo i v 70. letech, nebo jste vy starší generace na to pozapomněli, jak to bylo po 68. roce, kam jsme až došli. Sta tisíce (100.000) nás skončilo v bolševických kriminálech - koncentračních táborech na údajnou převýchovu, tak nějak tomu strana a vláda KSČ říkala. Ale nikdy ve skutečnosti nepřiznali, že nás izolovali od národa, protože se nás báli, abychom nepůsobili na další občany a silou moci se drželi u koryt. Dnes je naším cílem především naší mladé generaci otevřít oči a předat jim své zkušenosti, a nepromarní svou šanci, jinak se stanou otroky tohoto zřízení, kterému nejde o nic než o opětovné vládnutí. Pozor vážení na to. V tomto čase se jedná o naše děi, takže se postarejme o jejich budoucnost, a žijí svobodně. A se nestanou otroky bolševika, a už se minulost nikdy neopakuje.

Tak lidé dobré vůle nespěte, ale bděte nad svými dětmi a ochraňujte je před zvůlí bolševika, ten je snad horší než sám Lucifer, že to tak musím říci,jinak se to snad ani nedá popsat. Nemůžeme jenom chtít, aby Bůh naše děti ochraňoval. Ale především je musíme my sami dokázat chránit a popřípadě jim v tomto boji pomoci a dokázat se obětovat pro jejich dobrou budoucnost. To je asi tak vše, co bych Vám chtěl všem lidem dobré vůle sdělit.

Sám jsem prošel peklem a nikomu jej nepřeji. Proto Vás prosím, nenechte své děti bolševickými-nacistickými zrůdami tlouct, na toto nemají morální právo. Nebo si vážně myslíte, že policajti budou potrestáni, tak to jste vážně na omylu. Proto je zapotřebí tyto zrůdy svrhnout, požadovat jejich demisi a to všech bez milosti a vytvořit tady úplně nové seskupeni politických stran. A to především z řad mladé krve, z těch, kteří nikdy nebyli bolševiky, a ani bolševiky vychováni.

Michal Drabik

politický vězeň Husakova rezimu

11.srpna 2005


[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Svobodný občan | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP BIS ČTK E-MAIL

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
Š 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,