phpRS
Dnešní datum: 18. 10. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  Říjen  >>
PoÚtStČtPáSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    


Přihlášení

UĹživatelskĂŠ jmĂŠno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Z pera dopisovatelů

* Otevřená odpověď Leo Žídkovi, členu předsednictva KPV, na jeho otevřený dopis

Vydáno dne 10. 11. 2005 (4273 přečtení)

Současné vedení KPV jednoznačně prokázalo, že strkání hlavy do písku je jejich vlastností a této vlastnosti samozřejmě dokonale využívají mocenské zájmy ČSSD a jejich kryptokomunistických spojenců! Vedení KPV občas sice pronese neškodné prohlášení o škodlivosti komunistické ideologie, ale ti, kterých by se to mělo týkat dobře vědí, že to jsou jen prázdné floskule jakési kontrolované organizace.

Leo Žídek, členem KPV Ostrava je ukázkový odstrašující škodlivý element demokracie, dovolávající se uvědomělosti druhých a sám je nakažený komunistickým morem.

Otevřená odpověď Leo Žídkovi, členu předsednictva KPV, na jeho otevřený dopis

Vážený pane Žídku,

děkuji Vám za Vᚠdopis ze dne 1. listopadu 2005, č.j. 490/05. Jako odpověď si dovolím použít reakci Vašeho člena pana Vladimíra Hučína na Vᚠdopis:

  Je velmi smutné, že takto se vyjadřuje člen KPV Leo Žídek, který je zároveň členem KPV Ostrava. Tato oblast je doslova zamořena komunistickou ideologií, jejíž exponenti tam doposud působí na vedoucích místech v bezpečnostních složkách, justici a v ostatních sférách státní správy. Je nutno ale na druhé straně zdůraznit, že postoj Leo Žídka není v žádném případě postojem celé členské základny KPV, jak ostatně jsem měl možnost se přesvědčit.

  Na jednom z předcházejících soudních procesů v Ostravě ve věci mého zbytkového trestu byl člen KPV Leo Žídek účasten tomu, jak komunistický náměstek Kraj. soudu v Ostravě JUDr. Čestmír Duda byl mnou usvědčen z účasti na politických procesech a to především v mé záležitosti! Při této příležitosti se tento soudce před veřejností (i před Leo Žídkem) drze pousmál a poznamenal, že jeho polistopadovou působnost v justici schválila místní organizace KPV jejíž představitelem je již zmíněný Leo Žídek. Tedy co k tomu více dodat (!!!)

  Současné vedení KPV jednoznačně prokázalo, že strkání hlavy do písku je jejich vlastností a této vlastnosti samozřejmě dokonale využívají mocenské zájmy ČSSD a jejich kryptokomunistických spojenců! Vedení KPV občas sice pronese neškodné prohlášení o škodlivosti komunistické ideologie, ale ti, kterých by se to mělo týkat dobře vědí, že to jsou jen prázdné floskule jakési kontrolované organizace. Znovu ale zdůrazňuji, že nelze kritizovat celou členskou základnu. V KPV je dost lidí, kteří tento stav věcí dávno prohlédli (a to i v souvislosti s kauzou Hučín), ale vzhledem ke svému věku již nejsou (až na pár vyjímek) schopni provést nápravu.

  Za svým názorem si stojím. Co se týká mého právního zástupce JUDr. Stanislava Devátého, tak k tomu bych jen uvedl, že ten vůbec nebere KPV jako důvěryhodnou organizaci a nechce s nimi ani jednat a to především z toho důvodu, jak se vedení KPV zbaběle zachovalo před mým zatčením a po mém uvěznění!

  Připomínám můj projev na výroční schůzi KPV v Plzni v r. 2002 související s bývalým nechvalně známým předsedou KPV Stanislavem Drobným. Zdena Mašínová se dokonce podivuje, že po tom všem ještě setrvávám v KPV. Ona z KPV už před lety odešla, nebo se nemohla již dále dívat na paralyzaci této organizace!“

  Vladimír Hučín, Přerov 3. listopad 2005 (tučný text J.Š.)

Proč vedení KPV zpolitizované, postkomunistické soudy s vlastním členem, nenavštěvuje, v podstatě se od nich distancuje, nebere telefony, nechá se zapírat, zakazuje vstup mladým na své akce, když se to zdaří, jsou jim vypínány mikrofony, neplní mně osobně danné sliby paní předsedkyní, mohl bych pokračovat…?

Mohu Vás ujistit pane Žídku, že stále více Vašich řadových členů mi dává za pravdu a vyjadřuje podporu mé činnosti a mým aktivitám. To jak jste se zachovali na nedávném sněmu v Praze vůči člence Vaší Západoevropské pobočky a co si vše musela zažít je vypovídající o skutečném stavu ve vedení KPV. Tuto trapnost a nedůstojnost nemíním rozvádět z úcty k památce zemřelých, umučených a zavražděných politických vězňů a všech obětí komunistické zvůle. Neočekávejte proto ode mne, že na svých dosavadních postojích budu něco měnit. Osobně a lidsky mi do životů členů KPV, které „napadám“ jak Vy říkáte, nic není. Oslovuji pouze jejich odpovědnost, zveřejňováním jejich postojů, chování a činů které mohu kdykoli dokázat. To že mlčí, nevyvracejí podložená vznesená obvinění a kritiku je jen jejich přiznáním viny a neschopnosti. Protiargumenty nemají. Proto mlčí a snaží se z této nectnosti učinit ještě ctnost!

Přivítám a ocením jakoukoli iniciativu a snahu KPV, která vyjádří účinnou podporu panu Vladimíru Hučínovi v jeho nerovném boji proti následkům komunismu, jehož obětí jste se stal i Vy. Spolu s Vašimi řadovými členy uvítám aktivní, statečný, rozhodný a viditelný postoj vedené KPV vůči narůstajícímu vlivu komunistů ve společnosti. Kde bylo vedení KPV, když se v Senátu projednávala novela zákona o protiprávnosti komunistického režimu? Dosavadní prázdná slova a gesta předsedkyně KPV MUDr. Nadi Kavalírové, nepodložená konkrétními činy, jsou vrcholně nezodpovědná a nebezpečná. Vypovídají o vás, uráží památku a odkaz skutečných politických vězňů, kteří již ve velké většině nejsou mezi námi. Kdo jiný než KPV by měl mít právo vystupovat a jednat otevřeně a přímo ve sdělovacích prostředcích vůči zločinům komunismu a jeho dnešním následkům?

Mám-li použít výzvy z Vašeho dopisu – ano toto je moje chlapské rozhodnutí. Očekávám, že i vedení KPV bude brzy schopné rozhodnutí a činů, které slova „chlapské“ budou hodny, při vší úctě a ohledech ke stáří a jeho všeobecně nutně omezujících schopnostech. I z těchto důvodů mi nedáváte jinou možnost, než v mých dosavadních postojích vůči Vám a Vaší organizaci setrvávat. Mé postoje, cíle a přesvědčení jsou neměnné. Nezaráží Vás, že KPV svým postojem vůči mně činí radost komunistům, kteří mne tak často dehonestují ve svém plátku Haló noviny stylem 50. let? Od nich to vnímám jako „ocenění“ mé činnosti – od Vás mne to mrzí, ale o to více motivuje.

V úctě k památce skutečných politických vězňů

Jan Šinágl v.r., Žebrák 7. listopad 2005

•••

Když už tedy jsou ty dopisy do- a z- KPV otevřené, taky jeden přidávám

1) Zajimalo by me, jelikoz se politicti veznove zcela evidentne jeste neproklubali do ery internetu, zda jsou clenove organizace informovani alespon tradicnimi cestami, zda existuje nejaky vestnik ci neco v tom smyslu, tedy aspon pro cleny, kdyz uz vedeni KPV tak peclive udrzuje verejnost ve tme.

2) Ze na strankach KPV naprosto chybeji jakekoli zpravy z cinnosti jednotlivych pobocek je ostuda, "Reakce na současné politické dění" nebo "Činnost KPV" tuto chybejici mezeru nevyplnuji. Naprostou perlickou je pak rubrika "Životní jubilea našich členů", na niz je jediny clanek "Český internet zaplavují podvodné e-maily" prevzaty z CTK! Jak to souvisi s zivotnimi jubiley je mi zahadou.

Toto podsouvani jedne veci oznacene za druhou, nebo prazdne stranky na miste inzerovane informace (napr. "Významné dny" by jiste nemely byt takovym nerozlousknutelnym oriskem) bohuzel neni na strankach KPV zadnou raritou. Pripadna omluva tim, ze stranky jsou nove, neni uspokojujici, ony totiz ty stranky KPV zas tak "nove" nejsou, takze na vyzehleni nedostatku bylo casu dost.

3) Pritom treba prave rubrika "Životní jubilea našich členů" je jiste neco, na co by se clenove tesili, vzdyt vsichni uz maji tech krizku na zadech pozehnane, neexistence prave teto rubriky vyzniva ze vseho nejvic jako jejich urazka. Kdyby to nebylo tak smutne, bylo by to k smichu.

4) Stanovy chybejici na internetovych strankach KPV jsou vaznym nedostatkem (jeste to musim zkusit na evidenci spolku u ministerstva vnitra), pokud si vzpominam, stanovy jsou soucasti informaci, ktere jsou statem uznane spolky POVINNY zverejnit.

5) Dopis panu Sinaglovi od bratra Zidka je podle meho odhadu vytvoren na pocitaci nebo alespon na wordprocessoru. Jak byl vytisten je ale druhotne, dulezite je JAK VZNIKL a hlavne, ze je to JEHO OSOBNI DOPIS, ne dopis napsany, schvaleny a odeslany jmenem vedeni KPV! Alespon soude ze samotneho textu dopisu. Vice v tomto bode nekomentuji, neni treba, vzdyt podobne jednani vedoucich kadru KPV jsme videli uz v minulosti.

6) Uz jsem se jindy zminil o tom, ze KPV je od sameho ustanoveni spatne pojata, ze uz od prvopocatku zamerne diskriminuje proti tem, kdo se zucastnili tretiho odboje, ale usli zatceni, a proti tem odsouzenym v nepritomnosti. Je jasne, ze KPV tedy NENI organizaci reprezentujici politicky stihane obcany byvale CSSR, rozhodne NENI organizaci clenu tretiho odboje. A pritom se tvari jako ze je - a ROZHODNE BY MELA BYT!

Necekam od soucasneho vedeni, ze by PRIZNALO, nebo alespon POCHOPILO, ze politicti vezni se sami stali obeti podrazu, jiste - tak jako cela sametova "revoluce" - peclive pripraveneho StB/BIS. Ustanoveni polovicate organizace politickych veznu jenom zapada do planu na NEPOTRESTANI KOMUNISTICKYCH ZLOCINU, jak jsme toho svedky od prvnich okamziku polovicate Sametky.

7) Je ale smutne, ze treba zamernym distancovanim se od pripadu Vladimira Hucina se vedeni KPV zamerne i nadale podvoluje teto politicke manipulaci skrytych, ale stale velice aktivnich, sil komunismu, jehoz obeti se tak politicti veznove stavaji znovu a znovu. Ze Petici za verejny proces podepsali nekteri jednotlivi clenove KPV nestaci, cela Konfederace MELA, jako organizace politickych veznu, v jasne politicky motivovanem soudnim postihu pana Hucina vystoupit jasne a neohrozene na jeho obranu. Vzdyt prave KPV doporucila Vladimira Hucina k praci v BIS!

Zvlaste pripominam, ze Vladimir Hucin, i pres naprostou prevahu statu (ktery se za nase penize prostituuje na pokyn rude mafie) a za cenu neobycejnych osobnich obeti (a toto se tyka bez rozdilu vsech, u nichz se kdy jmeno Hucin objevi v jejich spisech - vcetne obeti na zivotech!), vyhrava jeden soudni pripad za druhym, a nebyt zamerne manipulace soudu na politickou objednavku, jiste by jeho saga uz byla davno za nami.

8) Podpora KPV tomu mohla napomoct - ale nepomohla. Za tuto neakci muze vedeni KPV tezko ocekavat od pana Sinagla, byvaleho predsedy Peticniho vyboru za verejny soud pro Vladimira Hucina, nejaky vdek.

9) Na zaver: nelze nez uposlechnout vyzvy a zasilat KPV vse, co nas ohledne politickych veznu a jejich povedene organizace napadne. Skutecne zverejneni na jejich strankach je samozrejme neco jineho :-(

10) Pro doplneni rubriky "Co o nás píší" doporucuji http://www.geocities.com/rudyjoska/hostyn2005.htm
http://www.virtually.cz/index.php?art=5153
http://www.geocities.com/rudyjoska/kpv.htm
http://www.geocities.com/rudyjoska/KPVHucin.htm

PRO VÍTĚZSTVÍ ZLA STAČÍ, KDYŽ SLUŠNÍ LIDÉ NEBUDOU DĚLAT NIC

Dekuji za pozornost, od vedeni KPV ocekavam (ale po zkusenostech ani tak moc necekam) vyjadreni.

Pavel Zverina
[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 24 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP BIS ČTK

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
Š 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,