phpRS
Dnešní datum: 22. 09. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  Září  >>
PoÚtStČtPáSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Aktuální hlavní informace

* Aktuální z Přerova – rozsudek doručen!

Vydáno dne 12. 01. 2006 (3598 přečtení)

Apeluji proto na veřejnost, aby svým vlivem prosadila kompletní zveřejnění veškerých materiálů z trestního spisu, který byl na mne bezpečnostními složkami veden! Zároveň by tímto bylo možno občany varovat před aktivitami BIS a policie v souvislosti s jejich podlým požadavkem na zvýšení pravomocí k odposlechu telefonů!

Aktuální z Přerova – rozsudek doručen!

Před několika minutami u nás zazvonila poštovní doručovatelka a donesla dlouho očekávaný rozsudek Okr. soudu v Přerově. V rozsudku je potvrzeno, že jsem zproštěn ze všech obvinění. Soud v rozsudku např. konkretizuje, že svědek obžaloby Vlastimil Švéda napomáhal v minulosti StB  mne usvědčit, že je nevěrohodný a že je psychopat. Zároveň se v rozsudku soud ptá na to,  proč klíčový svědek obžaloby Vlastimil Švéda nebyl státním zastupitelstvím obžalován!

V rozsudku je dále uvedeno, že mé tvrzení o aktivitách komunistů je pravdivé, že levicový extrémismus zde je a že proto jsem nemohl šířit poplašnou zprávu, když jsem na toto nebezpečí upozorňoval! V rozsudku je také uvedeno, že moje motivace k neuposlechnutí rozkazu - nevydání svých zdrojů (Jiřímu Langovi a dalším) je v oblasti vyššího principu mravního, ale že za toto neuposlechnutí musím strpět i právní následky v BIS, neboť tento můj důvod nemá oporu v zákoně. Nic méně i v tomto bodě jsem zproštěn viny, neboť se nejedná o trestný čin! (zde nutno podotknout, že nějaký vyšší princip mravní se zde prostě nenosí). Ti, kteří byli např. včera (11.ledna 2006) na jednání Senátu blíže seznámeni s nechvalně známou osobou současného ředitele BIS Jiřího Langa, Jíry a spol jistě pochopí, proč jsem těmto individuím své informační zdroje nevydal!

V rozsudku se uvádí, že jsem byl po 17.listopadu 1989 předsedou Občanské komise a jako takový jsem měl přístup k dokumentům souvisejících s identifikací bývalých příslušníků StB a dalších předlistopadových aktivistů KSČ. Z tohoto důvodu soud zamítá obžalobu, která mne viní z přechovávání utajovaných písemností a tak pod.
V rozsudku jsem hodnocen jako dobrý pracovník, který byl často za dobrou práci v BIS odměňován. Také soud zmiňuje mé kladné hodnocení u spolupracovníků v BIS včetně mých nadřízených. Soud zároveň uvádí, že záznamy z odposlechů telefonů a dalších odposlechů mé osoby za pomocí zpravodajské techniky nebere jako důkaz. Zde si myslím, že je to škoda, neboť tak by bylo možno veřejnost - daňové poplatníky seznámit s tím, jak BIS a policejní složky zneužívají odposlechy ke sledování politických názorů těch, kteří jsou odpůrci komunistické ideologie a také ČSSD a to vše pod legendou, že sledují terorismus !!!

Apeluji proto na veřejnost, aby svým vlivem prosadila kompletní zveřejnění veškerých materiálů z trestního spisu, který byl na mne bezpečnostními složkami veden! Zároveň by tímto bylo možno občany varovat před aktivitami BIS a policie v souvislosti s jejich podlým požadavkem na zvýšení pravomocí k odposlechu telefonů!

Tento rozsudek na 28 stránkách (což je překvapivě málo) je ve své podstatě důkazem, že obžaloba zpracovaná na základě vykonstruovaných obvinění je součástí zločinného spolčení s cílem mne odstranit z BIS a uvěznit! Z tohoto důvodu zde apeluji na to,aby se veřejnost zasadila o spravedlivé potrestání pachatelů  z BIS, policie a státního zastupitelství, tedy těch, kteří tento zločinný - politický komplot iniciovali a následně se na něm podíleli. Proto je nutné dosáhnout toho, aby se trestní spis stal přístupný veřejnosti jako důkaz o přežívajících praktikách zločinného komunistického režimu!  V závěru nutno upozornit, že státní zastupitelství má 8 dní na stížnost proti osvobozujícímu rozsudku!

Vladimír Hučín, Přerov 12. leden 2006

[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Vladimír Hučín | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP BIS ČTK

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,