phpRS
Dnešní datum: 29. 01. 2020  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  Leden  >>
PoÚtStČtPáSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Z pera dopisovatelů

* Česká republika je asi nový akční film.

Vydáno dne 04. 06. 2006 (3408 přečtení)

Uvědomte si, že v tomto filmu hlavní roli nehrajete Vy, ale zájmové skupiny, parlamentní pomatenci a úchylné celebrity.

Občané České republiky, vzpamatujte se konečně !!! Neopakujte svojí pasivitou dalších 16 let !!! Je třeba konat !!!

Česká republika je asi nový akční film.

"Scénář má v sobě tak trochu něco z italského mafiánského seriálu Chobotnice, praktik zednářských lóží, Chicaga z doby Al Caponeho, banánových republik, samozřejmě notně doplněné o majory Zemany, Inženýrské odyssey, případně Ženy za pultem a náměty z posledního sjezdu KSČ z totality.

Nic nechybí. Máme tu politickou mafii, prorostlou do státní moci, úřady a policií počínaje, soudy a vládou konče. Máme podivné vazby a pletky zájmových skupin, že i zednáři by záviděli.

Nájemné vraždy s mocensko-politickým a ekonomickým zákulisím u nás také nejsou výjimkou a k tomu se nám tady střídají staronové vlády, smrdící diktaturou jedna za druhou a ti co čekají na korýtko po nich nejsou o nic více ani méně provázaní a propojení, než ti před nimi.

Perličkou toho všeho je postkomunistická vládnoucí garnitura plná Zemanů a socialistických inženýrů a média plná zašlých komunistických časů včetně bolševických diktaturních replik, že by se jeden opravdu domníval, že kouká na záběry posledního sjezdu KSČ před rokem 1989.

Zbývá už jen, aby se Paroubek ujal role Posledního akčního hrdiny a film je hotový. Natáčí ho Česká filmová společnost Czech republic entertainment, inc., v hlavní roli: ČSSD a Jiří Paroubek, kompars: občané České republiky, režie: vláda ČR, scénář: KSČ, asistent režie: ostatní politický group management, masky: STB, kostýmy: vietnamská tržnice, producent: státní pokladna, střih: Policie ČR, poradce: BIS, produkce: parlament ČR, dramaturgie: Václav Havel.

Na premiéru filmu "Česká republika v reálných obrazech" se můžete dívat každý den 24 hodin. O to, co Vám uteče v době spánku nepřijdete, protože reality show dohoní všechno a všechny.

Účast na filmu a daňová vstupenka je povinná, neomluvená absence je trestná a omluvenky se neuznávají. Za zavřené oči zaplatíte pokutu svým osudem v budoucnosti a za negativní kritiku celého autorského díla budete odsouzeni a vykázáni na pokraj společnosti.

Recence na tuto průběžnou reality show raději nepiště, tvůrci tohoto filmu si vytvoří vlastní poučení z krizového vývoje a pokud byste náhodou nechtěli jít k volbám a odmítli dát svým hlasem najevo loajalitu se všemi tvůrci tohoto bijáku při hře škatulata hejbejte se, počítejte s tím, že koukat se budete muset stejně dál.

Nic Vám to nebude platné, protože biograf skončí jedině tehdy, když ho vypnete a tohle je hodně dlouhá, opravdu hodně dlouhá telenovela, kde se jen vymění režie, scénář a kostýmy však zůstávají stále stejné. Uvědomte si, že v tomto filmu hlavní roli nehrajete Vy, ale zájmové skupiny, parlamentní pomatenci a úchylné celebrity.

(Občanský týdeník redakce - J. Tichý)


[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP BIS ČTK

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,