phpRS
Dnešní datum: 21. 11. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  Listopad  >>
PoÚtStČtPáSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Z pera dopisovatelů

* V této zemi nevládne Paroubek ale mocenská mafie vzniklá propojením některých osob ze složek Ministerstva vnitra

Vydáno dne 07. 06. 2006 (3897 přečtení)

Snaha odstranit Paroubka je pravděpodobně snahou o zachování moci těch nejreakčnějších sil v zemi, které jsou dnes schopny zlikvidovat jakéhokoliv politika v zemi ...

(Názor FREE.CZ je ten, že síly uváděné panem Nosretim dosadily Grosse a když se proflákl, byl nahrazen dalším nýmandem Paroubkem. Jeho hulvátství a arogance je výhodná, protože snadno se tím sám zlikviduje a patřičně svým chováním odvádí pozornost od skutečných lidí v zákulisí).

V této zemi nevládne Paroubek ale mocenská mafie vzniklá propojením některých osob ze složek Ministerstva vnitra, např. některých kriminalistů, agentů BIS, bývalých policistů, advokátů, soudců, provozovatelů médií, úplatných novinářů, nastrčených osob v politických stranách a některých velkých i malých mafiánských podnikatelů a fašizoidních správních rad některých polostátních a pseudosoukromých společností.

Díky stabilizaci některých nejvyšších vládních a policejních funkcí včetně funkce premiéra začaly rychleji vycházet najevo informace o tomto vlastizrádném spolčení. Snaha odstranit Paroubka je pravděpodobně snahou o zachování moci těch nejreakčnějších sil v zemi, které jsou dnes schopny zlikvidovat jakéhokoliv politika v zemi, které po vzoru KGB na každého shromažďují nebo přímo uměle vyrábějí diskreditační materiály nebo jakoukoliv osobu provokačními akcemi přímo diskreditují již dávno před tím než se stane známou. Jakmile začne nějaký politik vidět této bandě na prsty, jsou tyto archivy pomluv a polopravd otvírány.

Aktivisté skutečně nezávislí vůbec nesdílejí nadšení pana Šinágla pořádat nějaké defenestrace na nejvyšších místech. Skuteční aktivisté žádají na prvním místě prověřit akce BIS v politických stranách po roce 89, protože se hromadí důkazy, že ve skutečnosti tyto akce byly protidemokratického charakteru, s jejich pomocí se do čela stran mnohde dostávali lumpové a skuteční političtí aktivisté byli marginalizováni a autentická, demokracii prospěšná hnutí potlačována ve prospěch animovaných, loutkových akcí typu Šináglovských demonstrací.

Je možné, že Paroubek dokázal jako mimořádně silný jedinec využít tohoto systému ke svému mocenskému postupu aniž by se sám ušpinil a mimoděk se stal zbraní tohoto zrůdného systému, která tento systém samotný může ohrozit a s všelidovou podporou i zničit. Tento systém by nepřipustil denní útoky na premiéra v médiích, kdyby se jím necítil ohrožený. I kdyby Paroubek nebyl tím očekávaným hrdinou, nebezpečí pro tuto zemi číhá jinde. Pokud se tato zem nedoáže alespoň jednou za čas postavit za některého ze svých politiků, bude vydána na milost a nemilost těmto reakčním silám. Chápu, že vybírat si mezi Topolánkem a Paroubkem je těžké, ale nedokážeme-li si vybrat, alespoň zachovejme klid, dokud nebude jasné, kdo je kdo. Všiváky zatím hledejme na nižších postech a podpořme všechny nejvyšší představitele, kteří nám v tom pomohou.
 
Akce tzv. levicové frakce Zelených ve prospěch spolupráce s Paroubkem byla ve skutečnosti profesionálně plánovanou akcí, která měla Paroubka v očích Zelených diskreditovat a připravit půdu pro vehnání této strany do náruče ODS. Já v ODS žel však nevidím nikoho, s kým bych měl chuť se objímat.
 
Jestliže Šinágl známkuje Paroubka za diktátorství, nejde o známku za politické kroky, ale za vnější dojem. Ano, Paroubek působí jako silný politik a přesně takového je třeba k likvidaci všech všiváků v této zemi.
 
Darius Nosreti

 

Informace organizátorů demonstrace Praha, Václavské náměstí - 6. 6. 2006

Vážení občané,

díky Vašim příspěvkům již realizujeme projekt a organizaci jedné z největších demonstrací za posledních 15 let. Cílem bude bezodkladné odstoupení diktátora Paroubka z politické scény a předání petice za jeho odstoupení !!! Upozornit na korupční aféry ČSSD a požadovat navrácení prostředků, které tato strana ukradla našemu národu a dětem !!! Nesouhlas s vlivem KSČM v současné vládě a  prorůstání komunismu do demokratických stran !!!

Je na čase zasadit poslední ránu těm, co poškozují náš stát. My občané, musíme nahlas zbytku národa otevřít oči a říci mu - Komunismus a korupci už netolerujeme! Dalším vládám ukázat, že již nebudeme slepí a lhostejní k dalším prohřeškům, zločinům a porušování zákonnosti.

Díky tomuto projektu vznikl portál www.paroubek.tv, který není cenzurován. Slouží ke vzájemné komunikaci obyčejných lidí. Dnešní média nám sdělují informace, které jsou ovlivněny politickým děním. Je třeba založit projekt, kde bude vyslechnut názor každého z nás.

Poprvé se nás sešlo 200, podruhé více jak 5000 a potřetí si dojdem pro odstoupení Paroubka a komunistů ve všech stranách.

Další demonstrace bude za nás všechny - za studenty, za učitelé, za lékaře, za demokraty - všech, kdo už více nechtějí žít v hybridu komunistického kapitalismu.

Pozvěte, prosím, na tuto demonstraci všechny ve svém okolí, přátele, známé a pojďme společně rozhodnout o osudu naší země. Zda-li bude zkorumpovaná a opět komunistická, nebo svobodná a bez korupce. Naučme politiky osobní odpovědnosti tak, aby příště politik odstoupil sám, bez petic, demonstrací, blokád a jiných projevů nesouhlasů, nebude-li pracovat kvalitně a dodržovat dobré mravy.
 
Zprávy v TV informovaly o úterní demonstraci neobjektivně. Žádné záběry na masy lidí sahajících až do 1/3 Václavského náměstí? Děkujeme písničkáři Zbyňkovi Horváthovi za jeho vydatnou podporu i za posílení jeho hudební aparaturou. Všem spontánně vystoupivším občanům a účastníkům vřele děkujeme. Během prvního dne dosáhl počet podpisů za odstoupení Jiřího Paroubka rekordních 30 000 - www.dostparoubka.cz! Průběžné informace sledujte na http://www.sinagl.cz

Demonstraci 7.6. 2006 od 16.00 hodin, na stejném místě, pořádanou písničkářem Zbyňkem Horváthem samozřejmě podporujeme pro její potřebnost, ale nemůžeme zaručit dostatečnou návštěvnost pro efektivní demonstraci společných názorů.

S ohledem na vysokou účast na demonstraci 6.6.2006 připravujeme v dalším termínu velkoplošnou projekci, ozvučení celého Václavského náměstí a mnoho novinek pro odstranění špíny z vládních garnitur.

Za organizační výbor:

Jiří Jehlička, Jan Šinágl a občané ČR

Praha 6. 6. 2006

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Svobodný občan | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP BIS ČTK

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,