phpRS
Dnešní datum: 22. 09. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  Září  >>
PoÚtStČtPáSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Politické páky

* Policii hrozí velký skandál

Vydáno dne 13. 07. 2006 (4265 přečtení)

musí proto za každou cenu obvinit Jiřího Jehličku ze smyšleného útoku na jejich automobil, jinak by střílející policista těžko zdůvodnil smrtící střelbu.

 
----- Original Message -----
Sent: Thursday, July 13, 2006 6:57 AM
Subject: Doplneni TO Jiriho Jehlicky - Aktualni informace!

Dle posledních informací kpt. Prchal z IMV, oddělení Ústí nad Labem, začal vyšetřovat situaci u Policie ČR v České Lípě a jejího údajného nezákonného jednání – vyjma vyšetřování pokusu o vraždu na Jiřím Jehličkovi a jeho spolujezdci ze dne 8.7.2006. Tento pokus o vraždu údajně vyšetřuje sama Policie ČR v České Lípě?! Pokud je mi známo, tak v případě pokusu o vraždu k vyšetřování není oprávněná a vyšetřování má provádět výhradně IMV! Pan Jiří Jehlička má v úmyslu podat v brzké době žádost o politický azyl!

 

Jan Šinágl, 13.7.2006

 

- - -

 

Také mám z toho prokletého města špatné zkušenosti. Jenže dokud tam Státní zástupce, Finanční a Živnostenský úřad i Policie bude zkorumpovaná místními podnikateli (nazval bych je spíše podnikavci) bude to tam vypadat stále stejně. Když tam tudy mám jet, raději jedu někudy jinudy a České Lípě se z dálky vyhnu.

 

Karel H., 10.7.2006

 

- - -

 

Dnes kolem 10:30 hodin jsem volal TV Novu, abych se dotázal, proč tak významnou událost, jakou střelba z policejního auta po lidech v osobním autě bezesporu je, neodvysílali. Na programovém oddělení o této reportáži vůbec nic neví a proto mi dali číslo na reportážní či publicistické oddělení. Nepamatuji si jméno dívky či ženy, která telefon zvedla (pokud se jménem představila), ale prý ani tam nikdo nic neví. Ihned jsem jí tedy navrhl, že taková reportáž by stála za odvysílání a měli by alespoň "velkého sólokapra". Odvětila, že to zajisté ano a že se poradí. Vzala si ode mě jméno a tel. kontakt na můj mobil.

Zatím se neozvala.

 

Michal H. 12.7.2006 – 11:26 hodin

 

P.S.

S reportérem TV NOVA a panem Jehličkou jsem mluvil, reportáž byla dne 11.7.2006 natočena. J.Š.13.7.2006

 

__________________________________________________________________________________________

 

Odesílatel:

Jan Šinágl

Nejedlých 335

267 53 Žebrák

 

Příjemce:

Podatelna Ministerstva vnitra ČR

Nad Štolou 3

170 00 Praha 7

 

Věc: Doplnění trestní oznámení ze dne 10.7.2006 - Určeno pro Inspekci MV

 

Podávám trestní oznámení na neznámého veřejného činitele v souvislosti s těmito daty:


Korupce a podvody v České Lípě 

 

Na policisty bylo podáno trestní oznámeni pro pokus vraždy, zneužití pravomoci veřejného činitele. Policie připravuje odvetně obvinění Jiřího Jehličky za napadení veřejného činitele a to tak, že když ujížděl před policejním vozem - najížděl na za sebou jedoucí policejní auta, která ho pronásledovala.


Na základě prvotních informací z TV Nova považuje Policie za normální zahájit smrtící střelbu na Jiřího Jehličku, který se obával o svůj život a proto nezastavil na výzvu policie. Již několikrát mu bylo vyhrožováno samotnou českolipskou policií usmrcením. Několikrát se ho již pokusili odstranit a v rámci provedené poslední výhrůžky zastřelením – „pokud se bude nadále šťourat do parkovišť v České Lípě (parkoviště si pronajal expolicista Bezucha, s podporou policisty „Pechy“, kamarádem Merrym, ředitelem Městské policie, který rozhodoval o přidělení zakázek) tak mu brzo někdo prostřelí hlavu.“ Na to se ho zvláštním způsobem snažila zastavit policejní hlídka pro absenci přední SPZ (poznámka: sportovní Coupé přední SPZ nikdy nemělo, nikdy policii nevadil tento fakt zpětně za 365 dnů přes nesčetná zastavení v Č. L.). Dle policie toto byl důvod k nočnímu nájezdu na jeho osobu.


Těžko snad lze předpokládat, že se policista přizná k úmyslnému ataku na Jiřího Jehličku, ale je alarmující, jak lze snadno z chladnokrevného pokusu o vraždu udělat útok na veřejného činitele !!!


Když se pokoušel ze strachu o svůj život ujet, byla na jeho auto a spolujezdce zahájena palba – směřovala na životně důležité funkce - aby střelbu Jiří Jehlička nepřežil - 2 výstřely na oblast hlavy, 2 x na oblast hrudníku a další střely.


Jelikož by se těžko vysvětlovala střelba za chybějící SPZ na vozidle, musela policie vytvořit neexistující najetí na policisty v křižovatce u hotelu Merkur. Po malé rekonstrukci si nedovedu představit jak toto lze provést (technická uskutečnitelnost takovéhoto manévru je nemožná). Policie hrozí velký skandál, musí proto za každou cenu obvinit Jiřího Jehličku ze smyšleného útoku na jejich automobil, jinak by  střílející policista těžko zdůvodnil smrtící střelbu.


Tato střelba a počínání policistů v České republice nese řadu otazníků. Jiřího Jehličku se zastřelit nepovedlo, ten se v současné skrývá z obavy o svůj život. Policisté se ho snaží v rámci pátraní nalézt a co nejrychleji „utišit“ !!!
Jeho svoboda je pro řadu pochybných policistů jako je policista Merry (ředitel Městské policie v České Lípě a další řady jeho vlivných kamarádů u policie) velmi nebezpečná.

Kdo je Jiří Jehlička?

Vystudoval ekonomickou školu, do 18 let vrcholově sportoval, 2 děti, autor protikorupčního systému CERD ČR (http://www.cerd.cz systém zaznamenávající trestnou činnost policistů a úředníků – momentálně není aktivní, panu Jehličkovi vznikají velké finanční ztráty – jako jediný zná přístupové kódy), osoba se styky na BIS, ÚOOZ, osoba s přehledem českého podsvětí, koordinátor a pořadatel demonstrací za odstoupení Jiřího Paroubka, v minulosti zajišťoval pro ÚOOZ klíčové informace.

 

Okolnosti kolem jeho osoby

Skupina stejných policistů usiluje již několik let o jeho odstranění, nepodařilo se ho však nikdy uvěznit či odsoudit za účelová obvinění. Byl brutálně napadnut (policisté v Č.L. pachatele propustili bez nám známého obvinění). Byl prokazatelně vydírán policií a státním zástupcem Víškou v souvislosti s tendrem na parkoviště v České Lípě. Ze strany českolipské policie vůči jeho osobě byl v 8 jednotlivých případech porušen zákon za účelem jeho odstranění formou obvinění. Po nahlédnutí do poskytnutých dokumentů jde z toho až strach. Nelze se divit, že Jiří Jehlička odmítá komunikovat s Policií, která již několik let usiluje o jeho fyzickou likvidaci. Kontrolní úřady se raději otáčí zády. Je ovšem zajímavé – jak je možné, že stát neprojevuje zájem o obchodní aktivity samotné Police v České Lípě (parkoviště, odtahová služba, kluby provozující bary s go-go tanečnicemi na hranici 15 let, za přítomnosti strážníka Martina Dudy, využívání informátorů za toleranci páchání trestné činnosti, atd.).

 

Pan Jehlička - podobně jako pan Kubice a kpt. BIS pan Hučín - se postavil proti nekalým praktikám státní správy !!! Mohl vydělávat bez ohledu na morálku, postavil se ale na stranu pravdy. To ho již málem stálo život. Policii v České Lípě lze považovat za mafiánský spolek. Nachází se u ní řada policistů co zneužívají svou moc a mnoho dalších jim nevědomky slouží.

 

Bohužel to nikoho nezajímá či ze strachu zajímat nechce !!! Stejně jako před rokem 1989 odpůrce systému trpěl, tak i dnes lidé ze strachu a lhostejnosti jen přihlížejí.

 

Dokud zde budou beztrestně a nekontrolovaně pobíhat policisté, kteří si dělají ze silnice střelnici (jen proto, že jim po roce údajně chybí na jim dobře známem vozidle SPZ a pro ospravedlnění vražedné střely si vykonstruují nesmyslné obvinění o najíždějícím autě, které nemohou dohnat), těžko lze očekávat změnu !!!!

 

Uvedl, že nemá cenu se schovávat a žít ve vyhnanství – vydat se lidem, kteří ho chtějí již delší dobu usmrtit považuje za sebevraždu a hazard se svobodou. Proto zvažuje žádost o politický azyl, pokud odpovědné orgány budou i nadále nečinné a neochotny závažnou situaci řešit. Ve státě, kde se toto děje není demokracie a svobody !!! Cena kterou nyní platí za informace je hodně vysoká. Bohužel toto vše ohrožuje i jeho rodinu, která tím velmi trpí. Občany v České Lípě chrání vrazi a policisté s psychopatickými sklony - jsou zde záhadné sebevraždy, ještě záhadnější požáry, pronajímají se parkovací plochy za účelem přerozdělení financí do soukromých rukou, policisté si mohou „vedlejšáky přivydělávat v pracovní době s panem Halasníkem a ze zábavy střílí po autech.

 

Na poslední otázku zda-li by již zastavil odpověděl takto:

„Pokud bych to udělal ohrozil bych svůj život a ani bych tady už pravděpodobně nemluvil. Jsem ovšem v šoku, když některá média začínají být poplatná státní správě. Ten útok na mou osobu už nebylo varování, ale nevydařený pokus o vraždu.“


Seznam pochybných aktivit v České Lípě:

 

Bezuchovo parkoviště:

Merry, ředitel Městské policie, o tento projekt velice stál pro jeho finanční výhodnost.

 

Odtahová sužba:

To je ale náhoda, odtahovou službu získal kamarád Betuchy – Halasník !!!

Sporná sebevražda Pavla Broyaka:

Dle jeho názoru za ním může stát i policista Pech

 

Záhadné požáry diskoték:

Luxor, Ibiza – u kterých asistovala náhodně stejná osoba pod přezdívkou Vodouch (neobjasněno)

 

Úmyslný požár automobilu Jiřího Jehličky:

Ve sporu s osobou s přezdívkou Vodouch (neobjasněno)

 

Lidé zabývající se kuplířstvím mají velmi dobré vazby na vedení města, atd. Z kuplířů se staly obchodníci s vlivem na vedení města. Club Metaxa (běžné podávání alkoholu neplnoletým, mladé go-go tanečnice a to za přímé asistence policisty Martina Dudy, který se při neoficiálním pracovním poměru přiživuje jako vyhazovač – dobrá pojistka před kontrolou! Tanečnice dodává věčný přítel policistů pan Klikar (samozřejmě vše bez smluv, bez přiznání příjmů a běžné legality ! Běžně se tomuto říká nedovolené podnikání a ohrožování mravní výchovy.

 

Toto jsou jen drobné informace od Jiřího jehličky z města, kde měl být za „chybějící SPZ“ popraven !!! Jak uvedl, je to jen zlomek informací se kterými disponuje.

 

Žádám o vyrozumění o učiněných opatřeních.Jiří Jehlička

poškozený

12.7.2006


Jan Šinágl

oznamovatel

12.7.2006

 

 

 

 

 


[Akt. známka: 2,33 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Jan Šinágl | Počet komentářů: 19 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP BIS ČTK

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,