phpRS
Dnešní datum: 06. 12. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtPáSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

* Tisková konference k případu Jiřího Jehličky – Praha, Václavské náměstí, pomník Jana Palacha

Vydáno dne 19. 07. 2006 (4277 přečtení)

Úterý 25.července 2006 - 17.00 hodin! Tisková konference k případu Jiřího Jehličky – Praha, Václavské náměstí, pomník Jana Palacha – podrobnosti následují v nejbližších dnech!

Úterý 25.července 2006 - 17.00 hodin!

Tisková konference k případu Jiřího Jehličky – Praha, Václavské náměstí, pomník Jana Palacha – podrobnosti následují v nejbližších dnech! J.Š.18.7.2006

 

 

Není krásné,

 

když Policie ČR si sama vyšetřuje oprávněnost použití střelné zbraně !!! Pověří policistu Pazderku, aby účelově obvinil Jiřího Jehličku z najíždění na policisty (najětí mělo proběhnout ujíždějícím vozidlem na za ním jedoucí policejní vůz - sice technicky neproveditelné, ale ke kontraverznímu obvinění dostačující). Zákon říká, že napadení vozidlem musí být na tělo příslušníka - což akorát dokladuje, že v České Lípě se především porušují práva jedinců a chrání vrazi v policejních uniformách !!! Střelná zbraň byla použita v rozporu se zákonem a státní správa tak jménem zákona chrání vraha a svou hmotnou odpovědnost !!

 

Jiří Jehlička, 18.7.2006

 

 

ČSSD hrozba národa  (www.paroubek.eu – TV program č.7)


8 let a dost!!! Nechci mít v čele vlády „nevychované prase“. Lze ČSSD považovat za zločineckou organizaci se strukturou organizované mafie???


Sociální demokracie je u moci již 8 let. Výsledkem jejího vládnutí je posílení komunismu, který v Čechách tiše přetrval a proti kterému se v roce 1989, jak je vidět, marně bojovalo.


Jako občana mě šokují vulgárnosti premiéra Jiřího Paroubka, ministra Ratha a dalších členů jeho strany.

Je vůbec reálné, že by 28 % lidí podporovalo stranu, která dokázala tento národ připravit o více jak 250 miliard korun?!!


Vyzývám učitele, zdravotníky a všechny nespokojené občany, aby právě před volbami dali hlasitě najevo svou nespokojenost, a tím podpořili změnu a šanci na lepší život. Změna nemusí znamenat jen ODS, jak se mnozí domnívají!!! Zastánci pravice mluví nahlas a zřetelně o korupci a zlodějnách členů ČSSD, aby jejich příznivci procitli k rozumnému názoru.


Doufám, že český národ není tak hloupý, aby třetina národa si přála opět levicovou vládu, která myslí především sama na sebe a před volbami slibuje nesplnitelné nesmysly. ČSSD nesplnila své sliby již za svého osmiletého panování a nesplní je ani v budoucnu!!!


My všichni rozhodujeme, kdo bude spravovat naše peníze a máme šanci říci"
Členové Vaší strany už krást nebudou, 8 let už stačilo!!!".


ČSSD za poslední měsíce dokázala stát ožebračit a zadlužit natolik, že nezbylo na potřebné věci a v médiích znechuceně pozorujeme kauzy, Kakaové boby, Biolíh, Čepro, ČKA, Unipetrol, IPB, atd. Je nehorázné, jak ministr financí nenese trestní odpovědnost za IPB, kde každý z nás přispěl na oddlužení banky v rámci záruk pro ČSOB a nechal vyvolené jedince vydělat miliardy korun.


Jako občan této země se ptám, kde a v které demokratické zemi se dá pořídit z peněz nás všech oddlužená banka za 1 korunu a beztrestně tak ukrást miliardy korun?


Pokud mluvím za sebe, nesouhlasím, aby z financí, které občané svěřili státu, profitoval soukromý subjekt ČSOB a žádám, aby ČSSD vrátilo 200 miliard z vlastních prostředků zpět do stání kasy.

ČSSD došla v rámci předvolebního boje dokonce tak daleko, že si z Pražské metropole udělala plakátovací párty na všech dostupných sloupech, a tím ukázala, jak nehodlá respektovat zákony této země, které ironicky sama vytvářela. Jiné firmy pak za poškozovaní cizí věci pokutujeme nebo dokonce zavíráme do věznic.


ČSSD se staví k národu jako Bůh, který pouze slibuje a diky imunitě nehorázně porušuje, co ostatní musí dodržovat.


Jsem obyčejný člověk, který se nemůže dívat, jak novodobým zlatokopům rostou preference. Cílem tohoto článku není pomluvit stranu jako takovou, ale ukázat co si můžeme zvolit na další 4 roky. Jsem toho názoru, že taková vládní strana by neměla dostat šanci k vítězství, neboť nepřinese nic jiného, než současný stav a jeho prohlubování. Pokud vyhraje ČSSD, budou promlčeny další zločiny, na které se ještě nepřišlo.


Pan Paroubek, kterého některé články uvádějí přezdívkou „prase“, založil svou kampaň na agresi, síle a sebejistotě, která většině bezradných lidí ukazuje falešnou cestu k lepšímu životu. Ale vláda nemá být složena z komediantů s hereckým nadáním, ale z odborníků, kteří hájí naše zájmy a široká veřejnost a firmy tuto snahu ocení.


Věřím, že páni poslanci tuto mou kritiku vstřebají jako chlapi, neboť já jako občan nemám imunitu, která mi neumožňuje vystihnou svůj názor s patřičnou metaforou a ironií. Věřím, že většina občanů přijde k volbám a než hodí lístek do urny, tak si zrekapituluje, jak se měli za posledních 8 let a co se stalo.

Doufám, že učitelé dají tvrdě najevo, jak se mají, neboť je smutné, když lektor s vysokoškolským vzděláním učí lékaře, stavitele, IT specialisty, ale i dělníky, automechaniky či zedníky a mají plat hodný policisty se středním, či nižším vzděláním. Lidé, volte stranu, která pomůže zvednout malé a střední podnikání, aby nemuselo být uměle zaměstnáváno statisíce lidí ve státní správě a zbylo více na důchodce a matky s dětmi.


Umění není propouštět, ale vytvořit nová prospěšná místa, která nezatěžují státní rozpočet.

 

Jiří Jehlička, červen 2006

 

 

Z rozhovoru s Jiřím Křižanem 

Podobné způsoby, či spíše nezpůsoby nejsou bohužel zakořeněny jen ve vysoké politice.

Myslím, že jedna z příčin stavu morální laxnosti u nás je fakt, že stále ještě neplatí to, co ví každé dobře vychovávané dítě: po špatném činu následuje trest, byť třeba ve formě morálního odsouzení. To je dědictví komunistické vlády a my jsme se nikterak nedokázali vyrovnat se zločinnou minulostí. Zákon o zločinech komunismu je bezzubá proklamace, která, sotva vznikla, přestala žít. To, jak se dnes chovají komunisté, je vzhledem k tomu, co se stalo, neuvěřitelné. Když si člověk vzpomene na první týdny a měsíce po revoluci, kdy se stáhli a klepali se, až postupně pookřávali k dnešní útočné drzosti, tak je mu špatně.

A to má širší dopad -- jestliže zločiny komunismu nebyly potrestány a nikomu se nic nestalo, pak si opravdu mohou lidé myslit, že je vše dovoleno. To, že někdo krade, je snad horší než to, že lidé byli zavíráni a ničeni jen za to, co si myslí -- a nikomu se za to nic nestalo? Když řekne urputný odborář Dušek, že kašle na rozhodnutí soudu, pak z toho jde na člověka opravdu děs. On a jeho následovníci zakládají bezprávnou společnost.

Nebyla naše revoluce přece jen příliš sametová?

Mám dojem, že se kdesi v začátcích stala obrovská chyba, když nebyl nalezen způsob, jak tyhle věci označit a potrestat. Naše legislativa je poznamenána oním neslavně proslulým principem kontinuity našeho práva s komunistickým, zdárně prosazeným v Parlamentu dnes už zase poslancem Jičínským. České zákony jsou tak stále ještě hybridy, z nichž vystrkuje hlavu Vyšinskij a bolševické sovětské právo. V roce 1990 byl prostor k překonání tohoto stavu, třeba i formou prezidentských dekretů. Jičínský a spol. tuhle formu považovali za nemožnou, ale kdyby se člověk zmínil o tom, že v téhle logice věci by bylo i zrušení dekretů Benešových, tak by jim vstaly vlasy hrůzou na hlavě. Nečistota právního systému má v prvním plánu i takovou podobu, že se v řadě zákonů ještě stále objevuje slůvko socialistický.

Takže hlavní zábranu k potrestání minulých zločinů tvoří legislativa?

Ne -- i tak toho dovoluje dost. Hlavní problém jsou lidé a jejich vůle. Jenže spousta lidí pracujících u soudů, ale i na státních zastupitelstvích tam pracovala už před Listopadem. A vrátilo se tam množství tzv. osmašedesátníků, kteří byli komunisty, a mnohdy pokud jde o padesátá léta, kdy se děly ty největší zločiny, nemají čisté svědomí. Někdy má člověk pocit, že padesátá léta jsou něco jako Bílá hora, že se ty zločiny staly hrozně dávno. Ale hle -- začne se mluvit o česko-německé deklaraci a ukáže se, jak živé jsou dávnější zločiny nacismu -- o nic horší než ty, které páchal bolševik. Následující etapa se ovšem přeskočí a mluví se až o období po roce 1968, kdy trpěli chudáci komunisti. Jaký je rozdíl mezi komunistickým bachařem z pracovního lágru a bachařem z nacistického koncentráku? Dělali stejné věci -- trhali lidem nehty, drtili jim varlata, pouštěli do nich elektřinu. Když se ale dnes Bendův úřad snaží o potrestání alespoň těch nej nej vyšetřovatelů, tak to budí velké rozpaky, u některých lidí až odpor. Mně nejde o to, aby byl někdo zavřený. Jestliže ale bude starému panu Grebeníčkovi prokázána vina, tak ať je jasně popsána a nechť je vynesen rozsudek -- a ať si pak pan Grebeníček třeba dál chodí na pivko a žije svým způsobem.

Celý rozhovor na http://www.jedinak.cz

 

J.Š. 18.7.2006

www.sinagl.cz

 


Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP BIS ČTK

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,