phpRS
Dnešní datum: 06. 12. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtPáSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Z pera dopisovatelů

* BUĎME KONEČNĚ LEPŠÍ NEŽ ONI!

Vydáno dne 11. 08. 2006 (4448 přečtení)

My, poučeni z krizového vývoje let 1989-2006, musíme být konečně lepší než jsou oni! Spojme naše síly a pomozme Vladimírovi Hučínovi k lepší pozici, ze které bude moci pracovat na obraně svobody, práva a demokracie pro nás a naše děti.

BUĎME LEPŠÍ NEŽ ONI!

Přátelé a příznivci,

Vladimír Hučín oznámil svoji kandidaturu do Senátu ve volebním obvodu č. 62 na Prostějovsku, kandiduje jako nezávislý na kandidátní listině Konzervativní strany. Přicházíme za Vámi s prosbou o finanční podporu na volební kampaň.

Je nepochybné, že takzvaní proletáři všech zemí se spojí proti člověku, u kterého nelze - ani po pěti letech marné snahy těch nejzákeřnějších odborníků na "převýchovu" - předpokládat "nápravu". Vladimír Hučín jim již ukázal, že ho neuplatí žádnými prebendami ani neumlčí násilím a vězněním.

My, poučeni z krizového vývoje let 1989-2006, musíme být konečně lepší než jsou oni! Spojme naše síly a pomozme Vladimírovi Hučínovi k lepší pozici, ze které bude moci pracovat na obraně svobody, práva a demokracie pro nás a naše děti.

Jsme si vědomi přesily, proti které v senátní kampani půjdeme, přesto máme důvody se domnívat, že šance na úspěch je velká. Vladimíra Hučína dnes každý zná jako toho, "co soudili a nepodařilo se jim to". To je výchozí situace. Avšak k tomu, aby lidé šli k volbám a dali mu svůj hlas, bude třeba představit osobnost Vladimíra Hučína jako kandidáta, který se osvědčil, pomáhal svým spoluobčanům ze všech sil, má charakter a bude i nadále užitečný svým voličům.

Vytváříme tým lidí, kteří nám pomáhají. Připravujeme vydání Volebních novin za velkorysé pomoci Josefa Kudláčka, vydavatele inzertních novin Annonce. Nejen cennou radou "jak vyhrát volby" naši snahu podporuje senátor Jaromír Štětina. Pomoc s distribucí novin a letáků po sto osmdesáti vesnicích našeho volebního obvodu přislíbil Girollamo Giormanni. Díky jeho dopravnímu zajištění můžeme po dva měsíce absolvovat zhruba tři hudebně-diskusní akce po návsích a restauracích denně. Hodláme uspořádat koncert na podporu Vladimíra Hučína na velkém pódiu s náležitým ozvučením a nezbytnou propagací, máme připravenu výrobu letáků a dalších propagačních materiálů od nálepek až po billboardy apod.

Veřejnou podporu kandidatuře Vladimíra Hučína do Senátu nabídla řada známých osobností, herců, umělců a sportovců, někteří z nich i osobní účast na našich setkáních s občany. Jsou mezi nimi např. Ondřej Vetchý, Jiří Hrdina, Martin Maxa, Honza Vyčítal, spisovatel Vlastimil Podracký, dokumentarista Martin Vadas a řada dalších.

Jistě prominou mnozí další, že krátíme tento výčet, neboť se ví, že patří dlouhodobě k nezištným podporovatelům Vladimíra Hučína a našich společných aktivit.

Věříme, že pomůžete i Vy a Vladimír Hučín bude mít možnost bojovat dál za nás za všechny, tentokrát z pozice senátora.

Jménem celého volebního týmu Vám děkuji za Vaši podporu.

Zbyněk Horváth
volební manažer
E-mail: zbynek.horvath@seznam.cz
Tel: 608 88 59 59

Volební účet je u Komerční banky
číslo účtu: 86 - 735 753 0217/0100

Víme o vyčerpání a nelehké finanční situaci mnoha našich přátel, a proto hledáme způsob, jak případně vrátit prostředky všem, kteří by o to měli zájem. Dohodli jsme se s Konzervativní stranou, že na základě smlouvy o bezúročné půjčce mezi ní a věřiteli, budou v případě volebního úspěchu tyto půjčky vráceny z volebního příspěvku zaslaného státem na účet Konzervativní strany. Státní příspěvek je určen k pokrytí volebních nákladů, a proto nám tento způsob přijde jako logický a správný.


Zpět na AKTUALITY - Zpět na ARCHIV 2006

1

[Akt. známka: 3,67 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 21 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP BIS ČTK

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,