phpRS
Dnešní datum: 22. 09. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  Září  >>
PoÚtStČtPáSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Politické páky

* 5. 12. 2006 - 20:00 - ČT2 - Pravdě podobný příběh Vladimíra Hučína

Vydáno dne 05. 12. 2006 (4870 přečtení)

Bezradnost české postkomunistické společnosti - pozadí příběhu justičního pronásledování - aktivní kladeči polínek na ohýnek nenávisti, tajemní osnovatelé spiknutí, hasiči požáru, občanští aktivisté - pasivně přihlížející šokovaní občané a poslanci - kontrolu BIS jen předstírají a vlastní odpovědnost jim téměř nedochází - chápete někdo tato slova? Já tedy ne, nechápu famtazii autora z veřejnoprávní ČT :-(

Pravdě podobný příběh Vladimíra Hučína 5. 12. 2006 - 20:00 - ČT2 - Pravdě podobný příběh Vladimíra Hučína

Dokument ukazuje bezradnost české postkomunistické společnosti na pozadí příběhu justičního pronásledování Vladimíra Hučína, bývalého bojovníka proti komunistickému režimu a téměř deset let nejlépe hodnoceného důstojníka Bezpečnostní a informační služby (BIS). Před kameru předstoupili ti, kteří se okolo jeho pronásledování pohybovali - jako aktivní kladeči polínek na ohýnek nenávisti, tajemní osnovatelé spiknutí, hasiči požáru, občanští aktivisté, nebo jen pasivně přihlížející šokovaní občané a poslanci, kteří kontrolu tajné služby svojí účastí v komisi pro kontrolu BIS jen předstírají a vlastní odpovědnost jim téměř nedochází. Představitelé BIS nevyužili nabídku se v dokumentu vyjádřit, stejně jako František Bublan, bývalý důstojník BIS a nedávný ministr vnitra vlád Stanislava Grosse a Jiřího Paroubka. Osudy respondentů režiséra přivedly do různých prostředí od intimity individuálních rozhovorů až po interiéry soudních chodeb a jednacích sálů, exteriérů ulic i vládních budov, na místa politických shromáždění, do muzea i na jednání parlamentu. Zpívá písničkář Pepa Nos a Ali Weissová. Dokument byl natáčen od roku 2002 do července 2006.

Tak tuto slátaninu uveřejnila vařejnoprávní televize placená z daní poplatníků! Kdo to napsal, spadl nejspíš z Marsu Paroubka a je jeho agent. Dokument natočený panem Martinem Vadasem, o kterém mimochodem zcela nepochopitelně není u ČT2 nikde ani pípnutí, neukazuje vůbec žádnou bezradnost! Pokud autor výše uvedeného článku viděl tento dokument, o čemž s úspěchem pochybuji a pak-li i po té je schopen napsat tak neuvěřitelný blábol a nesmysl o jekési bezradnosti a o jakémsi pozadí justičního pronásledování, pak nepochybně jeho místo je u MUDr. Chocholouška.

Další přímo úděsná hovadina, dokonale fascinující: "aktivní kladeči polínek na ohýnek nenávisti, tajemní osnovatelé spiknutí, hasiči požáru, občanští aktivisté ...", no, na to fakt už nenacházím slov. Snad jen že to je výplod chorého mozku.

Když zhodnotím tato slova, přidám události za poslední dva měsíce s cenzurou, kdy ředitel ČT, mluvčí ČT , redaktorka Jelínková,  Etický panel,  Nikolaj Savický,  Rada ČT Dvořák, Uhl a spol., se písemně i obrazem vyjadřují tak, že jsem nemohl úžasem a zhnusením popadnout dech, pak je o veřejnoprávní televizi postaráno opravdu dokonale a zápach starých pořádků z období před 1989 je víc než zřetelný :-(  Tudy opravdu cesta nevede !!!


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Svobodný občan | Počet komentářů: 157 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP BIS ČTK

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,